עו"ד אולגה שץ-אברבך.
קיבלת דו"ח? קיבלת זימון לבית משפט לתעבורה? זה הזמן לפנות לעו"ד הבקיא בתחום התעבורה.

פנה בהקדם לעו"ד אולגה שץ-אברבך, בעלת ניסיון רב בייעוץ וייצוג בתיקי תעבורה.

ייעוץ ראשוני ללא עלות וללא התחייבות!

צור קשר כבר עכשיו בטל' 054-5601850

עו"ד לתעבורה – עו"ד שץ-אברבך – מי אני?

עו"ד אולגה שץ-אברבך היא בוגרת תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת חיפה, בעלת ניסיון מוכח של למעלה מ-6 שנים בייעוץ וייצוג בתיקי תעבורה, הן כתובעת והן כסנגורית.

בעבר שימשה עו"ד שץ-אברבך כתובעת תעבורה וסגנית ראש תחום תעבורה בפרקליטות הצבאית, דבר המקנה לה יתרון בעת ניהול מו"מ עם רשויות התביעה לשם הגעה להסדר טיעון.

עו"ד שץ-אברבך הינה עו"ד עצמאית, המייעצת ומייצגת את כלל לקוחותיה באופן אישי ומקצועי, תוך שמירה על חסיון, הקפדה על יחס אדיב, ומענה על כל שאלה לכל אורך ההליך המשפטי.

משרדה של עו"ד שץ-אברבך עוסק באופן בלעדי בתחום התעבורה, על כלל רבדיו:

– נהיגה בשכרות ותחת השפעת אלכוהול ו/או סמים
– נהיגה ללא רישיון וללא ביטוח ונהיגה בזמן פסילה
– עבירות של נהג חדש
– שלילת רישיון מנהלתית ו/או עד תום ההליכים
– עבירות מהירות, רמזור אדום, פלאפון, חציית קו הפרדה רצוף ועוד
– עבירות שגרמו לתאונת דרכים
– שלילת רישיון ע"י המכון הרפואי לבטיחות בדרכים ורשות הרישוי
– עבירות חניה
– ערעורים על פסקי דין של בית משפט לתעבורה

עו"ד שץ-אברבך מייצגת בכל בתי המשפט לתעבורה בצפון הארץ – מחדרה ועד קרית שמונה.
עו"ד אולגה שץ-אברבך דוברת גם את השפה הרוסית.

תחומי העיסוק של עו"ד שץ-אברבך:

נהיגה בשכרות | עבירות של נהיגה בשכרות על סמך בדיקות ינשוף ו/או בדיקות דם, עבירות של סירוב להיבדק בדיקת שכרות, עבירות של נהיגה תחת השפעת אלכוהול ו/או סמים, תאונות דרכים שנגרמו עקב נהיגה בשכרות או תחת השפעת סמים ועוד. לעו"ד שץ-אברבך נסיון רב בניהול תיקי שכרות וכן במו"מ עם התביעה המשטרתית לשם השגת הסדר טיעון המיטיב עם הלקוח.

שלילת רישיון ומעצר | ייעוץ וייצוג לנהגים אשר רישיונם נשלל מנהלתית ע"י משטרת ישראל עקב מעורבות בתאונת דרכים או עקב חשד לביצוע עבירת תנועה, לרבות הגשת ערר על ההחלטה לבית המשפט המוסמך. ייצוג בבתי המשפט לתעבורה בבקשות של שלילת רישיון הנהיגה עד לתום ההליכים המשפטיים, ו/או בבקשות מעצר, לרבות הגשת עררים על החלטות בית המשפט לתעבורה בנושאים אלה.

כתב אישום בגין תאונת דרכים | כתבי אישום בגין תאונות דרכים עם נפגעים או בגין תאונות דרכים שאירעו עקב עבירות תנועה חמורות (כגון – נהיגה בשכרות, מעבר ברמזור אדום, מהירות, פלאפון וכד').

עבירות תנועה | ייעוץ וייצוג בעבירות תנועה שונות, לרבות בעבירות מהירות, ועבירות מסוג ברירת משפט (כגון – פלאפון, רמזור אדום וכד') לגביהן טוען הלקוח כי הוא זכאי ומבקש להישפט בבית המשפט. ייעוץ וייצוג גם במקרים בהם הוגשו כנגד הלקוח מספר כתבי אישום שונים.

נהגים חדשים | ייעוץ וייצוג לנהגים חדשים שקיבלו דו"ח ו/או הוגש כנגדם כתב אישום בגין ביצוע עבירת תנועה או בגין מעורבות בתאונת דרכים.

משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים | ייעוץ בנוגע לנושאים השונים הנתונים לסמכות משרד הרישוי והמכון הרפואי לבטיחות בדרכים, לרבות אי חידוש רישיון נהיגה, שלילת או הגבלת רישיון מטעמים רפואיים, ערר בגין החלטה לפסול/להגביל רישיון מטעמים רפואיים וכד'.