1 באוקטובר 2012

נדקר למוות וובה דרנוב, שחקן הפועל עירוני קרית אתא


"בן אדם מדהים". וובה ולדימיר בראנוב ז"ל

יצא לבלות בערב חג סוכות ולא חזר: הצעיר שנדקר למוות לפנות בוקר (שני) סמוך למועדון לילה במפרץ חיפה, מול קניון הסינמול הוא וובה ולדימיר בראנוב (דרנוב), תושב קרית אתא, שהיה צריך לחגוג בחודש הבא את יום הולדתו ה-24. וובה היה תלמיד מצטיין וספוראי בקבוצת הכדורעף הפועל עירוני קרית אתא.

כתבות נוספות בנושא:
רצח: צעיר נדקר למוות בקטטה מחוץ למועדון
תושב קרית אתא נרצח מחוץ למועדון: "אדם נורמטיבי וחיובי"
חקירת הרצח: יתכן ופרץ עימות מילולי עם הדוקר

מחקירת העדים עולה עד כה שבתוך המועדון התרחש עימות כלשהו, שבעקבותיו יצא הצעיר אל מחוץ למועדון, ושם הוא נדקר. טרם נעצר חשוד במעשה.

"הנרצח אינו מוכר למשטרה", אמר הבוקר מפקד היחידה המרכזית במחוז החוף של המשטרה, ניצב-משנה אלי אסייג, לוואלה! חדשות. "מדובר באדם נורמטיבי, חיובי, אדם מן היישוב, אשר הגיע לבילוי במועדון". אסייג הוסיף כי "מדובר בחקירה ראשונית, אנו בודקים את כל הכיוונים ואת כל העדויות. עיכבנו מספר אנשים לחקירה, ואנו בודקים את מעורבותם, כמו גם את זו בעלי המועדון, שימסרו את גרסתם למה שקרה. אם יוברר כי האירוע היה בתוך המועדון, נשקול לסגור את המקום על פי חוק", הוא אמר.

"בן אדם מדהים, אי אפשר לעכל"

חברים, משפחה ומכרים של דרנוב קיבלו בהלם את הידיעה על מותו. "אין מילים שיכולות לתאר. יהי זכרך ברוך חבר יקר", כתב החבר גיא שמאי על קיר הפייסבוק של דרנוב. גולשת אחרת ספדה לו: "הוא היה בן אדם מדהים. פשוט אי אפשר לעכל את זה".

נדקר בעקבות עימות שהחל במועדון (אילוסטרציה)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל