22 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

טויוטה חדשה כל שלוש שנים


טויוטה חדשה כל שלוש שנים

 סוכנות משנה "טויוטה מתם מוטורס" שבבעלותה של משפחת מזרחי במבואות הדרומיים של חיפה, גאה להציג את חבילת המימון הייחודית forever-new, המאפשרת לרכוש רכב חדש, ממבחר דגמי טויוטה, כל שלוש שנים, בתנאים נוחים

סוכנות משנה "טויוטה מתם מוטורס" במבואות הדרומיים של חיפה, לא מפסיקה להפתיע ולחדש והפעם יוצאת במבצע ייחודי forever-new, שבמסגרתו משלמים מקדמה בגובה של כ- 30% מערך הרכב ובהמשך, פורסים את יתרת הסכום בתשלומים נוחים ונהנים מהחלפה של הרכב בעסקת "טרייד אין" כל שלוש שנים! כך יכולים להמשיך ולהתחדש בכלי הרכב הבטיחותיים ביותר!

לדוגמא: בכדי ליהנות מ"טויוטה אוריס" חדשה, משלמים 37,500 ₪ ועוד 990 ₪ מידי חודש, "טויוטה אוונסיס" חדשה ב 1,290 ₪ לחודש ועוד. חבילת המימון תקפה לכל דגמי "טויוטה". בין הדגמים החדשים המוצעים עכשיו בסוכנות משנה "טויוטה מתם מוטורס", נמנים גם: הדגם החדש מבית "טויוטה" – "ספייס ורסו" -המציג פתרון רב תכליתי למשפחה עם רכב חסכוני, קטן ומרווח כאחד, "טויוטה לנד קרוזר" החדש, המציע טכנולוגיה עתידנית שתמיד שואפת לפסגה, יחד עם מנוע 3,000 טורבו דיזל מתקדם, מערכת 4*4 אגדית ומערכות בטיחות מהמתקדמות ביותר בעולם ועוד.

מנהל המכירות בסוכנות משנה "טויוטה מתם מוטורס" אליעד מזרחי, מציין כי "אנו מבינים כי רכישת רכב חדש היא הרכישה השנייה בגודלה בחיינו, לאחר רכישת דירה) ולכן נשמח לתת את השירות שיאפשר למתעניינים לבחור בבטחה את הטויוטה החדשה שלהם אצלנו בסוכנות משנה טויוטה מתם מוטורס. באולם התצוגה שלנו, ניתן להתרשם מדגמי טויוטה השונים, לקבל ייעוץ מקצועי וטכני על הדגמים השונים תוך השוואה עם מתחרים, דו"חות ריסוק ובטיחות וכמובן לחוות נסיעת מבחן באחד מרכבי ההדגמה העומדים לרשותנו, כל זאת בסיוע של סוכני מכירות מיומנים ואדיבים".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    

עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל