3 באוקטובר 2012

מאות ליוו את וובה דרנוב בדרכו האחרונה: "מחפשים תורם למצבה"


מאות בני אדם הגיעו ללוויה של וובה דרנוב מקרית אתא, שנדקר למוות מחוץ למועדון לילה בערב חג סוכות * "למה זה מגיע לו? לא ייאמן שקוברים אותו", אמרו בדמעות חבריו, שמחפשים אחר תרומות למימון מצבה

מחפשים תורם למצבה. וובה דרנוב ז"ל

דרכו האחרונה של וובה, שרק רצה לבלות במועדון: בבית העלמין בקיבוץ החותרים, הובא היום (ד') למנוחות וובה דרנוב, שנדקר למוות בערב חג סוכות, מחוץ למועדון ה"מלינה", מול קניון הסינמול בצומת לב המפרץ.

מאות חברים, בני משפחה, אנשים ששירתו עימו בצבא וגם חבריו לקבוצת הכדורעף עירוני קרית אתא הגיעו להיפרד מהתלמיד והספורטאי המצטיין והניחו זר פרחים על קברו. משפחתו של וובה ביקשה מכלי התקשורת להימנע מצילום טקס הלוויה.

"עד עכשיו אני לא מצליח לעכל את התמונה שמאות אנשים עומדים ומביטים על ארבע בלטות, מכוסות בפרחים. זה פשוט בלתי נתפס. אני לא מאמין שקברו אותו", אמר ל-'קריות באינטרנט' פיל לרנר, חברו של המנוח, בתם הלוויה.

מחפשים מימון למצבה

מועדון הכדורעף בו שיחק דרנוב סייע בהקצאת אוטובוס להלוויה ושחקנים של המועדון תרמו כסף מכיסם עבור המשפחה. במקביל, מחפשים חבריו ובני משפחתו של דרנוב תרומות לכיסוי הוצאות הקבורה ורכישת מצבה.

וובה התגורר עם אימו בקרית אתא ואביו גר באוקראינה.

"עבור הקבורה ביקשו מהמשפחה 30 אלף שקל. קרוב משפחה שילם מחצית מהסכום ובני משפחה נוספים תרמו גם הם כפי יכולתם", אומר לקריות באינטרנט מקורב למשפחה, "למצבה של וובה כבר לא נשאר לנו כסף ואנחנו מחפשים מקורות מימון או תורמים".

כתבות נוספות בנושא:
רצח: צעיר נדקר למוות בקטטה מחוץ למועדון
תושב קרית אתא נרצח מחוץ למועדון: "אדם נורמטיבי וחיובי"
– הנרצח מחוץ למועדון: וובה ולדימיר בראנוב מקרית אתא
חקירת הרצח: יתכן ופרץ עימות מילולי עם הדוקר
הוצא צו איסור פרסום על רצח וובה דרנוב

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל