5 באוקטובר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הותר לפרסום: נעצר חשוד ברצח וובה דרנוב


מעצרו של החשוד שדקר למוות את דרנוב מחוץ למועדון ה"מלינה" בצ'ק-פוסט בערב חג סוכות הוארך בבית משפט השלום בחיפה בשישה ימים * צו איסור פרסום גורף הוטל על כל פרטי החקירה

"בן אדם מדהים". וובה דרנוב ז"ל

הותר לפרסום כי המשטרה עצרה צעיר כבן 30 בחשד שדקר למוות את ולדימיר (וובה) דרנוב, בן ה-23 מקרית אתא, ביום שני האחרון מחוץ למועדון ה"מלינה" בצומת לב המפרץ. בית משפט השלום בחיפה האריך היום (שישי) את מעצרו של החשוד בשישה ימים והטיל צו איסור פרסום על פרטי החקירה.

במהלך החג נחקרו ויחקרו עשרות בליינים שהיו במקום וכן נאספו מצלמות האבטחה במועדון בו הוא סיים את חייו. החקירה מתנהלת בימ"ר מחוז חוף ופרטי החשוד ופרטי החקירה נאסרו לפרסום.

החשוד שומר על זכות השתיקה בחקירתו ולדברי סניגורו, מהסנגוריה הציבורית, הוא מכחיש את המיוחס לו. לטענתו, הוא אף חטף מכת אגרוף בחקירתו במשטרה. המשטרה מסרה לסנגור כי החשוד מסוכן לעצמו ולסנגור ולכן המפגש ביניהם נערך כשדלת ברזל מפרידה ביניהם.

בדיון בבית המשפט נכחו בני משפחתו וחבריו של דרנוב וכוחות יס"מ אבטחו את הדיון, מחשש שמשפחתו של החשוד תגיע אף היא ועלולה להתפתח ביניהם תגרה. במהלך הדיון על הארכת מעצרו של החשוד אמר השופט בעניינו כי "הראיות סבירות ומעלה".

על פי החשד, דרנוב, תלמיד וספורטאי מצטיין בן 23 מקרית אתא, נרצח לאחר שעזב את המועדון עקב עימות שפרץ במקום. כשצעד לעבר כביש מספר 4 הסמוך, הגיח מאחוריו החשוד ברצח ודקר אותו מספר פעמים בלבו. דרנוב הצליח לחזור בכוחותיו האחרונים לסביבת המועדון, ושם התמוטט ומת.

יצא לבלות ולא חזר | כתבות נוספות בנושא:
רצח: צעיר נדקר למוות בקטטה מחוץ למועדון
תושב קרית אתא נרצח מחוץ למועדון: "אדם נורמטיבי וחיובי"
– הנרצח מחוץ למועדון: וובה ולדימיר בראנוב מקרית אתא
חקירת הרצח: יתכן ופרץ עימות מילולי עם הדוקר
הוצא צו איסור פרסום על רצח וובה דרנוב
מאות ליוו את וובה דרנוב בדרכו האחרונה: "מחפשים תורם למצבה"

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל