9 באוקטובר 2012

החשוד ברצח וובה דרנוב הודה ושִחזר: "הוא תקף אותי בסילבסטר"


הותר לפרסום כי סטודנט כבן 29 מחיפה, שנעצר בחשד כי רצח את שחקן הכדורעף ולדימיר (וובה) דרנוב בן ה-23 מקרית אתא מחוץ למועדון בצ'ק-פוסט, שיחזר הלילה את מעשיו * בחקירתו סיפר כי דקר את דרנוב כיוון שזה הכה אותו במסיבת סילבסטר בסוף השנה שעברה

נדקר למוות. וובה דרנוב ז"ל

החשוד ברצח ולדימיר דרנוב בן ה-23 ליד מועדון המלינה בחיפה בשבוע שעבר הודה במעשה ושחזר אותו. בית משפט השלום בחיפה התיר לפרסם כי החשוד טען כי רצח את דרנוב בוצע על רקע סכסוך ביניהם ורצונו לנקום בו. עם זאת, במשטרה טוענים כי הרצח בוצע כאקט בריוני וכי לא ידוע על סכסוך מהותי בין השניים.

לטענת החשוד, המיוצג על ידי עו"ד תומר נווה, הוא הוכה באותו סכסוך, שפרץ בין שתי חבורות של צעירים, על ידי המנוח, וובה דרנוב. החוקרים מעריכים שהוא הגיע בליל הרצח מצויד בסכין, וזאת מתוך כוונה לרצוח את דרנוב.

החשוד נעצר ביום חמישי על ידי חוקרי ימ"ר חוף, בפיקודו של ניצב-משנה אלי אסייג, והוכנס לתא העצורים בבית משפט השלום בחיפה כשהוא מכסה את פניו ומעדיף שלא לומר דבר. אז האורך מעצרו בשישה ימים ובית המשפט התיר על כנו את צו איסור הפרסום על פרטי הפרשה.

בגלי צה"ל דווח, כי החשוד סיפר שבעת שחגג דרנוב עם חבריו במועדון ה"מלינה" בשבוע שעבר, התפתח בין השניים עימות נוסף. הוא דקר אותו מספר דקירות קטלניות בחזהו ונימלט לכיוון צומת הצ'ק פוסט. וובה ניסה לשוב למועדון בעודו מתבוסס בדמו עד שהתמוטט סמוך לכניסה. אנשים שהיו במקום ניסו להושיעו. צוותים של מגן דוד אדום מאזור כרמל ביצעו בו פעולות החייאה כשמצבו אנוש, פינו אותו לבית החולים רמב"ם ובכניסה הוא מת מפצעיו.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל