11 באוקטובר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

במקום "יטבתה בעיר": מסעדת אירועים בעיקר למגזר הערבי


מסעדת יטבתה המיתולוגית בטיילת בת גלים בחיפה נסגרה ובמקומה תוקם בעוד כחודשיים מסעדה שבה יתקיימו גם אירועים בעיקר לציבור הערבי, אך לא רק להם – כך מדווח "רדיו חיפה" * עוד בטרם נפתח המקום חוששים תושבי השכונה מהמטרד שעלול להיגרם להם, לטענתם * מנהל המסעדה: "המקום ינוהל בקונספט רגוע"

בקרוב מסעדה ערבית במקום. מסעדת יטבתה בחיפה

אין כמעט אדם בחיפה והקריות שלא מכיר את מסעדת "יטבתה בעיר" המיתולוגית בטיילת בת גלים בחיפה. במשך שנים נהגו להגיע אליה מאות תושבים מידי יום, בעיקר כאלו השומרים כשרות. ב"רדיו חיפה" דווח כי לאחרונה נסגרה המסעדה ובמקומה תוקם מסעדה בה יתקיימו גם אירועים למגזר הערבי. המקום כאמור לא יהיה כשר ויהיה פתוח שבעה ימים בשבוע.

עוד בטרם נפתח המקום, תושבים מהסביבה מתנגדים לפתיחת המסעדה המתוכננת ואמרו ל"רדיו חיפה", כי הם חוששים שהמקום יהווה עבורם מטרד ויפגע באורח חייהם.

המקום ינוהל על ידי תאחר ביאדיס מנהל מסעדת 'שוואטינא' בסטלה מאריס. ביאדיס מנסה להרגיע ואומר כי התושבים והמטיילים לא יסבלו מהרעש: "אומנם יתקיימו אירועים גם בסופי שבוע, אך אנו ננהל את המקום בקונספט רגוע. אני מבין לליבם של התושבים. הם בטח חושבים שיהיו זיקוקים ורמקולים בחוץ, אך אנו לא נרשה זאת. במקום יתקיימו ימי הולדת ובר מצוות עד 250 איש בלבד. אנו נעשה את כל המאמצים כדי לשמור על המצב הקיים".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל