14 באוקטובר 2012

"הפרויקט של רביבו": בניגוד לפרסומים – אין לנו קשר להפקה שפורסמה בקריות


מתוך הפרסומים להפקה הצפויה (צילום מסך)

ההרכב הכי חם בארץ פרסם בעמוד הפייסבוק הרשמי כי לו קשר להפקה צעירים שפורסמה לאחרונה בקריות וטוענת כי ההרכב יופיע במקום

לאחרונה צצו פרסומים ברשת הפייסבוק אודות הפקה לצעירים המתוכננת לשישי הקרוב ביער ברנדס בקרית אתא. בפרסומים של מארגני האירוע נכתב בגדול כי במקום תתקיים הופעה של ההרכב הכי לוהט בארץ בימים אלו, "הפרויקט של רביבו".

בהרכב "הפרויקט של רביבו", נדהמו, כך נראה, לראות את הפרסומים אודות הופעתם "הצפויה" בקרית אתא. בעמוד הפייסבוק הרשמי של ההרכב הם כתבו: "חברים יקרים, לאחרונה מסתובבת תמונה של חברת הפקות, שטוענת שאנו מופיעים ביער ברנדס בשישי הקרוב, המודעה הזו אינה נכונה, אין לנו שום קשר להפקה הזאת ובוודאי שאנו לא מופיעים ביום בשבת!".

לאחר הודעת ההרכב, כתבו מפיקי האירוע ביער ברנדס: "חברים עקב אי הבנה, הפרוייקט של רביבו לא יגיע, עקב כך כל מי שקנה כרטיסים יקבל אלכוהול חופשי עד השעה 12. צוות ההנהלה בודק אפשרות לזמר נוסף".

מה"פרוייקט של רביבו" נמסר לקריות באינטרנט: "הפרויקט כלל לא הוזמן על ידי החברה המדוברת ואנחנו אף לא ידענו אודות ההפקה. לאחר שהדבר הובא לתשומת ליבנו, נציגת ההרכב שוחחה עם ה"מפיק" כ"לקוחה", התעניינה לגבי רכישת כרטיסים ואף שאלה אותו אם ההופעה של הפרויקט תתקיים בוודאות וזה ענה לה שכן. לאחר שהזדהתה והבין עם מי שוחח הוא ניתק את הטלפון ואף סירב להסיר את האירוע מהפייסבוק".

אין לנו קשר להפקה המדוברת. הפרויקט של רביבו

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל