18 באוקטובר 2012

נכנס לחנות עם גרזן וצעק: "למי להוריד כאן את הראש"


פועל בניין נכנס בתחילת השבוע לסופרמרקט בקרית חיים, כשהוא מצויד בגרזן, וצעק: "למי להוריד כאן את הראש?" – כך מדווחת הכתבת אורית פרץ-ארי ב"זמן קריות" *  האיש נעצר ואמר להגנתו: "זאת הייתה בדיחה"
מאת: אורית פרץ-ארי, זמן קריות

נכנס לחנות עם גרזן (צילום אילוסטרציה)

"בסך הכל צחקתי איתה", כך ניסה לתרץ את מעשיו פועל בניין, שנכנס בתחילת השבוע עם גרזן מונף בידו לסופר שכונתי בקריית חיים תוך שהוא צועק: "למי להוריד כאן את הראש". גם את השוטרים שהוזעקו למקום זה לא הצחיק, והפועל נעצר.

הפועל, שעובד ברחוב ציזלינג בקרית חיים, נכנס לסופר הקרוב. אך במקום עגלת הקניות המסורתית – הוא החליט להיכנס כשבידו המונפת גרזן. סיגלית, עובדת של הסופר, עמדה באותו זמן עם גבה לדלת, וכשהסתובבה למשמע קריאותיו המאיימות של הפועל לא האמינה למראה עיניה: "שמעתי את הקריאות שלו שהוא יוריד למישהו ראש, והסתובבתי. רק אז ראיתי אותו מולי – הוא היה ממש קרוב, ועם הגרזן מונף למעלה. הוא התקרב אליי, כיוון את הגרזן לאזור החזה והפנים שלי, ואמר 'אולי לך אני אוריד את הראש'.

"אני לא יודעת מאיפה הבאתי את התעוזה, אבל בתגובה אינסטינקטיבית צעקתי עליו שאני אוריד לו את הראש לפני שהוא יוריד לי, מכיוון שאני מושבניקית ושלא יתעסק איתי. הסתובבתי להתקשר למשטרה, הוא משך אותי בכתף ושאל איפה הוא יכול להשיג כרטיס סים וברח מהמקום".

לא פחדת?

"בטח שפחדתי, רעדתי, אבל פעלתי בצורה כזו שלא להראות פחד. זה מה שבאינסטינקט בא לי. למרבה המזל המשטרה פעלה מהר, רדפה אחריו ותפסה אותו בדרך עכו. רק אחרי שהודיעו לי שהוא נעצר – הכל יצא החוצה. אני פוחדת עכשיו גם לחזור לעבודה.

"אין לנו מאבטח בסניף, ואני מפחדת מנקמה. במשטרה אמרו לי שינסו להשאיר אותו במעצר עד לתום ההליכים, אבל זה לא ממש מרגיע אותי מכיוון שאולי יש לו משפחה פה. מאז המקרה לא חזרתי לעבוד. אמרו לי שזה בן אדם שיש לו עבר פלילי, ומאסר על תנאי. הוא טוען שהוא צחק, אבל הוא לא הוריד את הגרזן כל הזמן שהוא היה פה. אותי זה ממש לא הצחיק".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל