24 באוקטובר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חוצות המפרץ: השורד בדימוס ופליט האח הגדול נפגשו על סט הצילומים


מאת: מורן גרינברג

השורד בדימוס רועי לולו ופליט "האח הגדול" ארז דה דרזנר נפגשו על סט הצילומים לקמפיין מתחם הקניות "חוצות המפרץ" ועל הדרך פצחו גם בשופינג

תמונה עם הפרזנטור (מימין: יעל תל הסטייליסטית, ארז דה דרזנר וענת בן גלים מנהלת השיווק של מתחם אאוטלט המותגים חוצות המפרץ. צילום יניר סלע)

השורד בדימוס ומעצב השיער רועי לולו (כוכב הישרדות 5) והדוגמן ארז דה דרזנר מפליטי "האח הגדול" נפגשו השבוע על סט הצילומים לקמפיין החורף של מתחם חוצות המפרץ.

לולו, שהיה אמון על עיצוב שיער הדוגמנים בקמפיין, התרשם מבלוריתו של דה דרזנר ואף הציע לו כמה קווי תספורת שיכולים להתאים לתווי פניו. דה דרזנר, שידוע כחובב אופנה מושבע סחב את לולו בהפסקת הצהריים למסע שופינג בחנויות המתחם והשניים אומנם דילגו על ארוחת צהריים אבל חזרו מלאי אנרגיה ועם שקיות למכביר של המותגים המובילים.

כך, בהפסקת צהריים שנערכה שעה, הוציא דה דרזנר כ-1,500 ש"ח ולולו כ-1,000 ש"ח בשופינג במתחם. דה דרזנר חידש את ארונו בחולצות מכופתרות, ג'ינסים, נעליים ואילו לולו העדיף קולקציה חורפית ספורטיבית של מגוון המותגים בספורט ורטהיימר.

מנכ"ל חוצות המפרץ חיים חורש ששמע על מעלליהם של השניים בזמן ארוחת הצהריים, הזמין את השניים בסיום יום הצילומים המוצלח לארוחה מפנקת.

פליט הישרדות דואג לאיפור של פליט האח הגדול. דה דרזנר עם לולו (צילום: יעל תל)

ימשוך אתכם להגיע לשופינג? ארז דה דרזנר בתוצאה הסופית (צילום: יניר סלע)

.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל