26 באוקטובר 2012

קאנטרי גלי גיל: הוריו של איתי פרויים אחראים למותו


איתי פרויים התחשמל לפני כשנתיים בבריכת קאנטרי גלי גיל בקרית מוצקין. ב"ידיעות המפרץ" דווח, כי השבוע הוכו הוריו בהלם כשקיבלו בדואר תביעה, לפיה הם אחראים למותו. אריק פרויים: "הם שכחו שאיתי לא טבע ככה סתם, אלא התחשמל". בן גלים: "אני לא יכול להתערב בשיקולים של חברת הביטוח"

איתי פוריים ז"ל

אריק פרויים, אביו של איתי ז"ל, פתח השבוע מעטפה שהגיעה לביתו בקרית חיים והתמוטט – כך מדווחת הכתבת שולי נאור זוארץ ב"ידיעות המפרץ". במעטפה מצא תביעה שבראשה הבעלים של קאנטרי קלאב גלי גיל בקרית מוצקין, גבי בן גלים, ואשר נטען בה כי הוא ואשתו הם האשמים במות בנם, שבגיל חמש וחצי התחשמל למוות מהפטרייה שפעלה בבריכת הפעוטות בקאנטרי.

לפני יותר משנתיים, באוגוסט 2010. דגנית ואריק פרויים לקחו את שני בניהם ליום כיף, רגע לפני סוף החופש הגדול. איתי, ששיחק עם אחיו הבכור בבריכת הפעוטות, התחשמל למוות האח. 3 ימים נאבקו הרופאים על חייו, הוריו לא עזבו את מיטתו לרגע וכולם התפללו לשלומו, אבל מצבו הדרדר והוא מת.

כתבות שעשויות לעניין אותך:
> צעיר נפצע במהלך בילוי בקאנטרי: "יתכן שישאר משותק לכל חייו"

"ידיעות המפרץ" מדווח כי מאז חייהם של בני משפחת פרויים התהפכו. ממשפחה מאושרת, שיצאה לטיולים ולבילויים, הם הפכו לשבר כלי. עכשיו הם צריכים להתמודד גם עם ההאשמה העולה בתביעה שהגיש נגדם בן גלים, לפיה הם אלה שהתרשלו בשמירה על בנם והם האחראים למותו.

עוד נטען כי בני הזוג פרויים נאלצו לקרוא בו משפטים קשים. את התביעה (צד ג') הגישו גבי בן גלים, הקאנטרי וחברת הביטוח "הכשרת היישוב", ובין השאר נטען בה: "בעת האירוע לא היה הפעוט תחת השגחת מבוגר כלשהו. הדברים מקבלים משנה תוקף עת עסקינן ברחצה בבריכת פעוטות, בה על פי הדין אמור היה המנוח להימצא בהשגחה מתמדת של הוריו בעת השימוש בבריכה. לו היו ההורים משגיחים כראוי על בנם הפעוט, הרי האסון היה נמנע כליל, ולראיה, אף אחד מהפעוטות האחרים שהיו בבריכה בעת האירוע לא מצא את מותו עקב כך."

אריק פרויים ובנו איתי לפני המקרה הטרגי

אריק זועם בעקבות הדברים ואמר ל"ידיעות המפרץ": "אין גבול לחוצפה ולאטימות הלב. הם שכחו שאיתי לא טבע ככה סתם, אלא התחשמל. בטח שאף אחד אחר מהרוחצים לא מת, כי איתי חטף את כל מכת החשמל. על גופו הזעיר היו שתי נקודות של כניסת החשמל ושתי נקודות של יציאת החשמל. הייתי המום כשפתחתי את המעטפה. לא האמנתי למה שאני קורא. לא לקחת אחריות זה מעשה שפל בעיני, אבל להאשים אותנו במוות של איתי?"

עו"ד אברהם בודיק שמייצג את משפחת פרויים אמר ל"ידיעות המפרץ": "בן גלים ומרכז הספורט מטילים על ההורים את האשמה למותו הטרגי של איתי, ללא כל בסיס נראה לעין ובוודאי שבחוסר רגישות מזעזע, בנסיבות העניין".

גבי בן גלים בתגובה: "לא ראיתי את כתב התביעה. אני לא מתעסק בזה בכלל. מי שמתעסק בנושא זה עורך הדין של חברת הביטוח. אני לא יכול להתערב בשיקולים של חברת הביטוח. אם נגרם למשפחה צער, אני רק יכול להצטער על כך. אין לי שליטה, או אפשרות לכוון דברים".

מחברת הביטוח "הכשרת היישוב" לא התקבלה תגובה.

– הכתבה המלאה בעיתון ידיעות המפרץ

התחשמל למוות במהלך בילוי בבריכה (עיבוד מחשב)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל