30 באוקטובר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הכה סייעת שמנעה מבנו לעלות להסעה: "אתיופית מסריחה"


סייעת בבית ספר יסודי בקרית ביאליק הותקפה מול תלמידיה על ידי אב של תלמיד. התוקף נעצר ושוחרר לביתו. בעלה של הסייעת זועם: "עד עכשיו היא בטראומה מהמקרה"
מאת: יבגני זרובינסקי

מצמרר: ציונה מנגיסטו, סייעת בית ספר יסודי בעיריית קרית ביאליק, המלווה הסעות תלמידים הותקפה הבוקר (שלישי) על ידי אב של תלמיד שלא הורשה לעלות להסעה. על פי החשד, האב כינה את הסייעת במילות גנאי כגון "אתיופית מסריחה" ואף איים עליה "אני אהרוג אותך, תחזרי לאיפה שבאת".

לאחר מכן, המתין האב למיניבוס באחת מנקודות האיסוף, עלה עליו ולטענת בעלה החל להכות את ציונה מכות נמרצות לעיני התלמידים ונהג ההסעות. הסייעת התעלפה ופונתה לבית החולים רמב"ם בחיפה. מצבה קל, והיא סובלת מחבלות.

האב החשוד בתקיפה אותר על ידי המשטרה, נעצר ושוחרר למעצר בית של שלושה ימים, לאחר שהתחייב שלא ליצור קשר עם הסייעת ולא להתקרב לבית הספר.

הותקפה לעיני התלמידים. ציונה מנגיסטו היום בבית החולים (צילום: קריות באינטרנט)

בעלה של ציונה, יוסי מנגיסטו, סיפר ל"קריות באינטרנט" את שאירע: "ציונה התחילה את עבודתה בשעה 7:00 בבוקר כרגיל, הורה של אחד הילדים בהסעה רצה שילדו, שהושעה ע"י בית הספר, יעלה להסעה בניגוד להוראות בית הספר.

מלוות ההסעות התנגדה, כמו שההוראות הורו לה לעשות. אבי הילד, ששמו בן-אל (השם המלא שמור במערכת), התקשר ואיים על ציונה בפלאפון "אני אחזיר אותך לאיפה שבאת", "אתיופית מסריחה", "אני אהרוג אותך", "אני אשחט אותך, אם לא תעלי את הילד שלי" וניתק את הפלאפון.

לאחר כמה דקות, חיכה אותו אבא של התלמיד ברחוב התל בקריית ביאליק עם הילד ביחד. העלה את הילד בכוח להסעה, עלה להסעה. וכמו שאיים ביצע את מה שהבטיח: נתן לה אגרוף עצום בפנים ועיקם לה את האף – מול הנהג וכל הילדים. ציונה התעלפה מעוצמת המכה. מדממת ובלי הכרה, הובלה ציונה עם האמבולנס לבית החולים ועד עכשיו היא שם עם טראומה וסיוטים ממה שקרה".

.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל