30 באוקטובר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

לפני הבחירות: שר האוצר מבטיח להקים בית חולים בקריות


אחרי שנים של הבטחות מצד ממשלות שונות ושרים שונים, הגיע שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, לביקור בקרית ביאליק והבטיח כי בקדנציה הבאה הממשלה תאשר בית חולים בקריות
מאת: יבגני זרובינסקי 

בקרוב בקריות? (אילוסטרציה)

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי

נושא בית החולים בקריות חוזר לסדר היום רגע קט לפני הבחירות: שר האוצר, ד"ר יובל שטייניץ, הבטיח בצהריים בעת ביקור בקרית ביאליק כי הממשלה תאשר בקדנציה הבאה שלה הקמת בית חולים באזור גלעם, הסמוך לקרית אתא ולקרית ביאליק. את הדברים הודיע שטייניץ בפגישתו עם ראש העיר אלי דוקורסקי.

יצויין כי כבר שנים שתושבי הקריות דורשים בית חולים שישרת אותם וראש עיריית קרית ביאליק אלי דוקורסקי וראש עיריית קרית אתא נאבקו על הצורך בבית חולים בקריות ופנו לשרי הממשלה ולמשרדים השונים. האם המאבק נשא פרי או ששוב מדובר ב"הבטחת בחירות", את זה ככל הנראה יגלו תושבי האזור, רק בעוד מספר חודשים.

ראש עיריית קרית ביאליק, אלי דוקורסקי אישר את הדברים ואמר לקריות באינטרנט: "מדובר בבשורה נפלאה לתושבי הקריות ובכלל לתושבי כל האזור. בית החולים בקריות ישמש את תושבי הקריות ותושבים רבים הנמצאים בסמוך. אני שמח שממשלת ישראל הבינה את הצורך החשוב בבית חולים שיהיה נגיש וזמין לציבור מאות האלפים שנמצא באזור הזה".

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ, אמר לקריות באינטרנט: "בשורה משמחת עבור כל תושבי הקריות המסכמת מאבק בן 15 שנה. לא ננוח ולא נשקוט עד להקמת בית החולים, אוכלוסיית תושבי הקריות זקוקה לבית חולים לא כמותרות אלא כהכרח קיומי להצלת חיים".

גם במשרד הבריאות תומכים רבים למהלך. ד"ר מיקי דור, ראש אגף רפואה במשרד הבריאות, תומך בהקמת בית חולים בקריות ואמר בזמנו: "לפי תמונת העומסים המתגברת באזור חיפה והצפון, בית חולים נוסף באיזור הקריות הינו נדרש חד משמעית ואנו עושים הכל כדי לקדם את הנושא".

דובר מד"א-כרמל, עופר יעקב, בירך על הבטחתו של השר ואמר לקריות באינטרנט: "הקמת בית חולים באזור הקריות תקצר את זמן הפינוי של צוותי מד"א בסביבה באופן משמעותי. מד"א מרחב כרמל תומך בכל יוזמה ציבורית שתסייע בהצלת חיים ובשיפור השירות הניתן לאזרח".

יעמוד בהבטחה? ד"ר יובל שטייניץ (צילום: משה שי)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל