1 בנובמבר 2012

בוטלה השמירה בבנק הפועלים בקריון: "החלטה הזויה"


בהמלצת המשטרה ביטלה השבוע הנהלת בנק הפועלים את עמדת השמירה בכניסה לסניף שלה בקריון בקרית ביאליק. לפני כשבועיים בוטלה עמדת השמירה בכניסה המרכזית למתחם הקריון והועברה למיקום פנימי יותר. לקוח של הבנק: "הרי ברור שרוצים לחסוך את השכר החודשי של השומר"
מאת: מערכת קריות באינטרנט

נכנסים חופשי. בנק הפועלים בקריון

הנהלת בנק הפועלים ביטלה החל מהשבוע את עמדת השומר בכניסה לסניף קריון בקרית ביאליק. לקוחות רבים הרימו גבה כשהבחינו שכבר לא בודקים להם את התיק כפי שהיה נהוג שנים על גבי שנים, שכן הסניף נחשב לאחד הגדולים והעמוסים בקריות ונמצא מחוץ למבנה הראשי של הקריון, כך שבעצם כל אחד יכול היום להיכנס לסניף ללא שום בדיקה.

"לדעתי מדובר בהחלטה הזויה ביותר, הבנקאים בסניף אמרו לי כי מדובר בהחלטה חדשה עקב המלצת המשטרה", אמר בזעם י' (השם המלא שמור במערכת), לקוח של הסניף לאתר קריות באינטרנט, "הרי ברור לכל שהסיבה לביטול השומר היא הרצון לחסוך את השכר החודשי שלו. אני לא מבין איך פתאום המצב הבטחוני בסדר. לא מדובר פה בבסטה בשוק, אלא בבנק. פשוט אבסורד".

מבנק הפועלים נמסר בתגובה ל"קריות באינטרנט": "סניפי בנק הפועלים מאובטחים בהתאם להנחיות המשטרה בשילוב אמצעים טכנולוגיים".

גם עמדת השמירה בכניסה המרכזית לקריון עברה מקום

לפני כשבועיים בוטלה גם עמדת השמירה בכניסה המרכזית למתחם הקריון, מכיוון רחוב הפלמ"ח, והועברה למיקום פנימי יותר. מהנהלת הקריון נמסר אז, כי הדבר נעשה לנוחיות הציבור. בנוסף, תימשך השמירה בחניונים הצמודים למקומות מאוכלסים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל