4 בנובמבר 2012

היזהרו: סוטה מין סדרתי עולה לאוטובוסים ומטריד נוסעות


חזות של אדם חרדי. צילום אילוסטרציה

מאת: יבגני זרובינסקי

חשיפה: אסיה בונגרד, סטודנטית בת 25 מקרית מוצקין, הרגישה שצעיר חרדי שולח לעברה ידיים במהלך נסיעה באוטובוס ונזכרה כי כבר הבחינה בו בעבר. עדותה שנחשפה לראשונה בעמוד הפייסבוק של "קריות באינטרנט" גררה באופן מפתיע עשרות עדויות דומות מפי נשים שונות. חלקן אף טוענות כי הגישו בעבר תלונות במשטרה ולא נעשה דבר.

מהמשטרה נמסר ל"קריות באינטרנט" כי לא מוכרות להם תלונות בנושא וכי הם בודקים את הדברים.

"הבחור נראה לא יותר מבן עשרים וקצת, רזה, חרדי ומגולח למשעי, שחום, עיניים כהות ומשקפיים. גובהו לא יותר 1.80 מטר"

כך כתבה אסיה בפנייתה לאתר "קריות באינטרנט" (קליק לדיון והעדויות הרבות בעמוד הפייסבוק שלנו):

"שלום לכולם! לפני כשנה נסעתי הביתה בקו 52 ממרכזית המפרץ לקרית מוצקין בשעות הערב. התיישבתי במושב הלפני אחרון באוטובוס והייתי הנוסעת היחידה בחצי האחורי של האוטובוס.

לפני שהאוטובוס יצא מהתחנה המרכזית, הגיע בחור חרדי צעיר והתיישב לידי למרות שחצי מהאוטובוס היה ריק. למרות שהופתעתי כי חשבתי שההלכה לא מאפשרת לו לשבת לידי, כמובן שלא אמרתי מילה היות וזכותו לשבת היכן שירצה. הוא החל להיצמד אלי, להתחכך בי והרגשתי שהיד שלו מחליקה לעברי.

כבר הבנתי לאן הסיפור מתקדם והתכוונתי כמובן לומר או אפילו לעשות משהו במידה והיה ממשיך או שהתנהגותו היתה מסלימה, אבל לפני שמשהו קונקרטי קרה, הגיע כרטיסן ואילץ את הבחור לרדת מהאוטובוס כבר בתחנה הראשונה לאחר המרכזית כי כנראה היה משהו "לא כשר" בכרטיס של הבחור.

עלתה על מטרידן סדרתי? אסיה בונגרד

לאחר מספר חודשים ראיתי אותו שוב, הפעם הוא עלה על קו 141 בשעות הבוקר לכיוון אוניברסיטת חיפה. הוא התיישב ליד בחורה אחרת, אשר במקרה גרה גם כן בקרית מוצקין (זיהיתי אותה מהנסיעות המרובות באוטובוס לקרית מוצקין).

האוטובוס היה מלא באנשים ולמרות זאת, הבחור נצמד אליה בלי בושה, עד כדי כך שפשוט ראיתי אותה נצמדת לקיר האוטובוס כאשר הבחור הוריד את הז'קט שלו, כיסה בו את ירכיו ואיזור המפשעה שלו וללא ספק המשיך לגעת בעצמו או בה.

לבסוף הבחורה לא יכלה לשאת זאת יותר, ביקשה ממנו לקום כדי שהיא תוכל לעבור למקום אחר. לקחו לו מספר דקות ללבוש בחזרה את הז'קט שלו ולתת לה להיחלץ. במשך הנסיעה הוא נצמד לעמודים באוטובוס וכ"דרך אגב" גם לבנות אחרות עם מפשעתו (!!) עד שירד תחנה אחת לפני האוניברסיטה. אף אחד לא אמר ולא עשה דבר. מאוד רציתי לעשות משהו בנושא, אבל בגלל חמת הספק, פחדתי יותר מהכל להביך את הבחורה במידה וישנו אפילו סיכוי אחד שהוא לא נוגע בה. כאשר ירדנו מהאוטובוס באוניברסיטה, נגשתי אליה ושאלתי אותה אם הוא נגע בה. היא אמרה שכן.

אמרנו אחת לשניה שאם נראה אותו שוב נעשה משהו בנושא. לצערי לא החלפנו פרטים ואינני יודעת אם עדיין אוכל לאתר אותה באוניברסיטה כי אין לי אפילו את שמה.

היום ה-4.11.12 בשעה 20:35 עליתי כרגיל על קו 52 ממרכזית המפרץ בחיפה אל עבר ביתי בקרית מוצקין. התיישבתי במושב הלפני אחרון ומסביבי היו כעוד 5 מושבים כפולים ריקים. הפלא ופלא, הנה הגיח לו שוב אותו צעיר חרדי, אשר זיהיתי בוודאות למרות החושך באוטובוס.

הוא חיפש לו תעסוקה עד אשר האוטובוס התחיל לזוז ושוב ניסה להתיישב לידי. אמרתי לו בבירור: "לא נראה לי, אתה ממש לא יושב לידי!", קמתי ואמרתי "בבקשה, המושב פנוי אם אתה רוצה לשבת". ברור שמושב ריק לא קורץ לבחור כמוהו, אז הוא הלך והתיישב ליד מישהו או מישהי אחרת במרכז האוטובוס והמשיך להסתובב אחורה לעברי תוך כדי נסיעה עד אשר ירד בצומת ביג (קרית אתא על הכביש הראשי). חשבתי על לצלם אותו בנייד, אבל אין לי פלאש במצלמה והיה חשוך באוטובוס.

החלטתי הפעם שאי אפשר להמשיך להתעלם מהנושא ועל כן כאשר ירדתי מהאוטובוס התקשרתי למשטרה. הבחורה שענתה לי אמרה לי להגיש תלונה. שאלתי מה עלי לעשות אם אראה אותו שוב, כי אין ספק שהבחור הוא מטרידן סדרתי (שאפילו לא זוכר את מי הוא הטריד בעבר) והיא אמרה לי "פשוט להמשיך להתנגד ולא לשבת לידו". זה לא מספק אותי. הבחור נראה לא יותר מבן עשרים וקצת, רזה, חרדי ומגולח למשעי, שחום, עיניים כהות ומשקפיים (למיטב זכרוני ללא מסגרת) גובהו לא יותר 1.80. אז הנה, למרות התיאור המאוד כללי הזה, אני מעבירה את הנושא לידי עוצמתה של המדיה החברתית.

אם למישהו יש איזשהו מידע בנושא, אם מישהי לצערי הרב יודעת על מי אני מדברת ויש לה פרטים שתרצה לשתף אותי בהם, אתן ואתם מוזמנים לפנות אלי בפרטי. למי שיש את המספר שלי, מוזמן לחלק אותו למי שיש מידע שהוא מעוניין למסור בטלפון. אני מצדי מתכוונת להגיש תלונה במשטרה בימים הקרובים, אשמח אם תהיה לי יותר אינפורמציה להגיש להם.

שמתי לעצמי למטרה אישית לעצור את הבחור, אז אנא שתפו את הסטטוס הזה בתקווה שנצליח לעשות זאת. תודה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל