8 בנובמבר 2012

הקלטת הלוהטת | יאח"ה חוקרת: איומים בעיריית קרית ביאליק?


יו"ר ועד העובדים לשעבר הגיע למשרדי יאח"ה עם קלטות. צו הרחקה מבניין העירייה הוצא נגד מזכיר ראש העיר, שאומר בתגובה: "מדובר בתלונה שכל כולה שקרית וכוזבת, המונעת ממניעים נקמניים"
מאת: יבגני זרובינסקי 

חשיפה: היחידה הארצית לחקירות הונאה, העוסקת במאבק בפשעי הונאה כלכלית, פשעים פיננסיים חמורים ועבירות שחיתות במינהל הציבורי, חוקרת תלונה ומנסה לברר האם בכירים בעיריית קרית ביאליק מעורבים לכאורה באיומים – כך נודע ל"קריות באינטרנט".

ליאור טרגן השבוע בישיבת מועצת העירייה (צילום: שי וקנין)

לטענת גורמים המעורבים בנעשה, יונה סופר, יו"ר ועד עובדי עיריית קרית ביאליק לשעבר, הגיע לפני כשבועיים למשרדי היחידה לחקירות הונאה ומסר לשוטרים כמה קלטות לוהטות. על פי מקורבים לסופר, באותן הקלטות נשמעים איומים עליו: "אני אחסל אותך". עוד נטען כי בתוכן ההקלטות נאמרו דברים, העשויים לרמוז על התנהלות לא תקינה בעירייה.

בעקבות תלונתו של סופר, ביום רביעי שעבר זומן טרגן ליחידה הארצית לחקירות הונאה ולטענת הגורמים הוצא נגדו צו הרחקה מבניין העירייה לאחר שהתבקש לא לבוא במגע עם גורמים שונים מחשש לשיבוש הליכים  – טענה שטרגן והעירייה סירבו לאשר או להכחיש. ביום שלישי בערב התקיימה ישיבת מועצת עיריית קרית ביאליק, לשם הופיע טרגן מסיבה אחת: היא לא התקיימה בבניין העירייה.

מהיחידה הארצית לחקירות הונאה נמסר לקריות באינטרנט כי אין הם נותנים מידע אודות נחקרים או תוכן חקירות.

פנינו לעיריית קרית ביאליק, הצגנו בפניהם את הטענות המובאות כאן בכתבה, אך שם סירבו לאשר או להכחיש – ובחרו שלא להגיב.

גם בפני ליאור טרגן הצגנו את הטענות והוא מסר בתגובה: "הוזמנתי לתת עדות בקשר לתלונה שהוגשה כנגדי ע"י המתלונן הסדרתי, יונה סופר. מדובר בתלונה שכל כולה שקרית וכוזבת, המונעת ממניעים נקמניים. השבתי לכל השאלות ללא יוצא מן הכלל. אין לי צל צילו של ספק באשר לגורלה של התלונה, בהיותה שקרית וכוזבת, היא תיעלם כלא הייתה".

חרף ניסיונות לא התקבלה תגובתו של יונה סופר.

עיריית קרית ביאליק (צילום: דר אבישי טייכר)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל