6 בנובמבר 2012

חשד: בתו החורגת של ראש עיריית קרית מוצקין השתוללה וסטרה לשוטר


צעירה בשנות ה-20 לחייה, בתה מנישואים קודמים של דפנה צורי – מ"מ מנכ"ל היכל התיאטרון ורעייתו של ראש עיריית קרית מוצקין, פתחה על פי החשד במסע של גידופים ואף סטרה לשוטר שעיכב אותה לאחר שביצעה עבירת תנועה, תוך שהיא מציינת את "אילן היוחסין שלה". מבוכה גדולה לחיים צורי שהוזעק לתחנת המשטרה. המשטרה בתגובה: "חקירת האירוע נמשכת ובסיומה יוחלט אם להגיש נגדה כתב אישום". לפני 3 חודשים, חיים צורי עצמו תועד כשהוא נוהג ללא חגורה ורכבו צולם בחנייה המיועדת לנכים בזמן שהוא עצמו הצטלם עם בני נוער במקום
מאת: יבגני זרובינסקי 

מבוכה למשפחה. דפנה וחיים צורי (צילום ארכיון)

אירוע מביש במיוחד התרחש לאחרונה כאשר צעירה שנהגה ברכבה עוכבה על ידי שוטר לביקורת ועל פי החשד תקפה אותו. כעת חושף אתר "קריות באינטרנט", כי הצעירה המדוברת, היא בתו החורגת של ראש עיריית קרית מוצקין חיים צורי – בתה של רעייתו דפנה, המכהנת כמ"מ מנכ"ל היכל התיאטרון בעיר.

על פי החשד, שוטר עיכב את הצעירה לאחר שביצעה עבירת תנועה וכאשר ניגש אליה, זו החלה לגדף אותו ולאיים עליו תוך שהיא מזכירה את "אילן היוחסין שלה" והיותה "בת של". לאחר שהשתוללה נלקחה לתחנת משטרת זבולון בקרית חיים ולאחר חקירה של מספר שעות, שוחררה בתנאים מגבילים – לא לפני שאביה הוזעק לתחנה.

למרות שמדובר בחשד חמור כמו תקיפת שוטר, במשטרה לא מיהרו להפיץ את הסיפור וגם לאחר פנייתנו לתגובה, בתחילה נאמר כי "אין הם מוסרים פרטים אודות אזרחים". לאחר שהצגנו בפני המשטרה את הדברים הידועים לנו, דובר מרחב חוף של המשטרה, רפ"ק ערן שקד, מסר לקריות באינטרנט: "הצעירה עוכבה לאחר שביצעה עבירת תנועה ואז על פי החשד תקפה את השוטר. חקירת האירוע נמשכת ובסיומה יוחלט אם להגיש נגדה כתב אישום".

דפנה צורי לא היססה להתייצב לצד ביתה ואמרה ל"זמן קריות": "העובדות במקרה לא מדויקות, הסיפור התגלגל לאן שהוא כלל לא היה צריך להגיע. בכל אופן ביתי מצרה על כל הפרשה".

חרף ניסיונות, מדוברות עיריית קרית מוצקין לא התקבלה תגובה לדברים, במידה ותגיע נפרסמה באתר.

חיים צורי הוזעק לתחנת המשטרה (צילום ארכיון)

לפני 3 חודשים: חיים צורי צולם נוהג ללא חגורה
ורכבו צולם בחנייה המיועדת לנכים

בחודש אוגוסט האחרון חשפנו כאן באתר "קריות באינטרנט" כי חיים צורי נראה בסרטון שעלה לדף הפייסבוק של עיריית קרית מוצקין, בו הוא נראה מגיע פעילות בני נוער בנושא תחבורה, נוהג ללא חגורה ולאחר מכן רכבו אף צולם על ידי דוברות העירייה כשהוא חונה בחניית נכים, בזמן שצורי עצמו מצטלם עם ילדי הקריה. אז אמרה העירייה בתגובה: "מדובר בערב בו היכל התיאטרון סגור, לא נערכות הצגות ולא מגיע אליו ציבור". (קליק לכתבה: ראש עיריית קרית מוצקין נוהג ללא חגורה וחונה בחניית נכים).

צורי מצטלם עם בני נוער כשברקע רכבו חונה בחנייה המיועדת לנכים (צילום: דוברות העירייה)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל