19 בנובמבר 2012

עשרות מתנדבי מד"א-כרמל מתגברים צוותים בדרום


מעל ל-20 מתנדבים בוגרים ממד"א כרמל המשמשים כחובשי רפואת חירום, חובשים בכירים ונהגי אמבולנס מתגברים מתחילת מבצע 'עמוד ענן' באופן קבוע את צוותי הארגון בדרום הארץ. ירי הרקטות הבלתי פוסק על יישובי הדרום ועבודתם של צוותי מד"א בגזרה מסביב לשעון באתרי הנפילות, לרבות הזעקות השגרה, העלתה את פעילות הצוותים באופן משמעותי. בעקבות כך הוחלט במד"א כרמל לסייע לצוותים הפועלים ולתגבר אותם בצוותים מתנדבים.

חובש רפואת החירום מת"ש יעקב אסולין ממד"א קריות, בן 60 וסב ל-6 נכדים החליט לעזוב את משפחתו ליומיים על מנת לסייע לצוותי מד"א והאוכלוסייה בדרום הארץ. "כשהתחיל המבצע, היה לי ברור כי אגש לסייע לצוותי מד"א והאוכלוסייה בגזרה. אנו מלוכדים, עם הרבה רצון לעזור ולא נשאר אדישים למצב המתחולל בדרום". אסולין טיפל בימים בהם תגבר בנפגעי רסיסי רקטות, חרדות ואף יילד אישה בשלבי היריון מתקדמים.

שמעון ביטון, מנהל מד"א מרחב כרמל נמצא בקשר רציף עם הנהלת הארגון וביחד עם רכז המתנדבים המרחבי, מת"ש רוסלן זינגרמן, מסייעים בתגבור כוחות מד"א בדרום. מגן שמעון ביטון: "במלחמת לבנון השנייה חווינו בעצמנו בצפון הארץ את היקף המענה הרפואי המוגבר שהיה עלינו לתת הן באירועי השגרה והן בנפילות הרקטות, וזכינו לתגבור רב מצוותי מד"א ממרכז ודרום הארץ. מרחב כרמל עומד לצד תושבי הדרום ויעניק את כלל הסיוע הדרוש לצוותי מד"א בדרום על מנת לתת את המענה המהיר והמקצועי ביותר בעורף הישראלי- ככל שנדרש".

יעקב אסולין, מתנדב מדא קריות בזירת אירוע באשקלון

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל