22 בנובמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

ייעוץ משכנתאות מוזל למשרתי המילואים


כאות הוקרה בעקבות מבצע "עמוד ענן", חברת ש.ח ייעוץ וניהול משכנתאות מציעה הנחה בייעוץ וליווי בתחום המשכנתאות, גם למעוניינים למחזר משכנתא קיימת: "משק בית מפסיד כ-200 אלף שקל בגלל חוסר ידע כיצד לנהל משכנתא"

מילואימניקים במבצע "עמוד ענן" (צילום אילוסטרציה)

קצת זכויות בים החובות של הנושאים בנטל. "ש.ח. ייעוץ וניהול משכנתאות" הודיעה כי תעניק הנחות בייעוץ לנוטלי משכנתא או כאלו המעוניינים למחזר משכנתא קיימת. החברה תעניק הטבה בייעוץ וליווי ללנוטלי משכנתא שתכלול בין הייתר הנחה של עד עשרות אחוזים וכן ייעוץ ראשוני חינם.

נוטלי הלוואת משכנתא רבים עשויים לחסוך עשרות אלפי שקלים בבחירת המסלול המתאים עבורם ובניהול נכון של יתרות ההלוואה בהמשך הדרך.

שאולי עוז, מנכ"ל "ש.ח. ייעוץ וניהול משכנתאות": "מידי יום אנו שומעים על חיילי מילואים שמפוטרים מעבודתם, או מופלים לרעה באוניברסיטאות לכן החלטנו לעשות כל שביכולתנו על מנת להוקיר את המשרתים במילואים והמשוחררים, המהווים את ליבת החברה הישראלית, ולהציע להם סיוע ופתרונות רלוונטיים במגוון תחומים ונושאים."

"משכנתא היא העסקה הכי סבוכה ומורכבת שמשק בית עושה במהלך חייו, אך העובדה שמשק בית ממוצע מפסיד על העסקה הזאת עשרות ומאות אלפי שקלים, פחות מוכרת. הכל מתחיל ונגמר בכך שלגוף שמוכר לנו את המשכנתא – הבנק – אין כל אינטרס לתת לנו אינפורמציה מועילה. הבורות הזו עולה הרבה כסף", מסכם עוז.

קליק לפרטים נוספים

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל