27 בנובמבר 2012

שומר על מעמדו: הקריון במקום ה-2 בדירוג הקניונים המצליחים בישראל


הקריון בקרית ביאליק, מקבוצת מליסרון, ממשיך לשמור על מעמדו כאחד הקניונים המובילים בארץ ובצפון בפרט כשהתברג למקום השני בדירוג הקניונים המצליחים בישראל של אתר TheMarker וצ'מנקי בן שחר * כמו כן, זו השנה השניה שהוא מדורג במקום הראשון כקניון האטרקטיבי ביותר מנקודת הראות של הלקוחות

שומר על מעמדו. הקריון בקרית ביאליק

מנכ"ל הקריון, דודו שגיא

הקריון בקרית ביאליק הוא הקניון המצליח ביותר בצפון לשנת 2012 ובמקום השני בישראל – כך עולה מדירוג הקניונים המצליחים של TheMarker וחברת הייעוץ הכלכלי צ'מנסקי בן שחר, המבוצע זו השנה השנייה. עוד על פי הדירוג, שווי הקריון הוא 1.6 מיליארד שקל, השטח המסחרי בו הוא 48,727 מ"ר ודמי השכירות הממוצעים בו הם 143 שקל למטר מרובע.

הדירוג נערך על בסיס שקלול הנתונים הכספיים והפיסיים של הקניונים ובחירותיהם של עשרות בעלי ומנהלי קניונים, נציגי רשתות קמעוניות המאכלסות את הקניונים ומדגם מייצג של כ-1,500 לקוחות.

דודו שגיא, מנכ"ל הקריון, מסר לקריות באינטרנט: "אנו גאים לקבל מקום שני בין מאות הקניונים הפועלים בישראל. בזכות הלקוחות אשר פוקדים אותנו מידי יום, אנו נמשיך לפעול למענם".

מקום שני בדירוג הקניונים המצליחים; מקום ראשון כקניון האטרקטיבי ביותר מנקודת הראות של הלקוחות

הקריון שבקרית ביאליק גם מדורג זו השנה השנייה ברציפות במקום הראשון כקניון האטרקטיבי ביותר מנקודת הראות של הלקוחות. הלקוחות נשאלים שאלות כמו באיזה קניון ביצעו את מרבית קניותיהם בשנה האחרונה, מהן הסיבות לבחירת קניון זה ואם היו ממליצים עליו לחבר.

מנהלת השיווק של הקריון, נועה לוי-גונן (צילום: דנה קדוש)

הקריון התחזק למרות פתיחת הקניון החדש של קבוצת עזריאלי בקרית אתא, שעדיין לא מצליח להתרומם והשוכרים במקום התארגנו כדי להוריד את גובה דמי השכירות החודשיות במקום בעקבות תפקודו הנמוך של הקניון, והנהלת הקניון יצאה במהלך המשלב פינות מוזלות בחנויות. בשנים הקרובות ייפתח מתחרה נוסף לקריון בדמות מרכז מסחרי ענק של שיכון ובינוי נדל"ן מקבוצת אריסון, שבו ימוקם סניף גדול של איקאה.

הדירוג המלא (TheMarker וצ'מנקי בן שחר)

1. קניון מלחה, ירושלים
2-3. קניון עזריאלי, תל אביב/ הקריון, קרית ביאליק
4. קניון רמת אביב, תל אביב
5. מול הים, אילת
6. קניון איילון, רמת גן
7. הקניון הגדול אבנת
8. קניון שבעת הכוכבים, הרצליה
9. קניון הזהב, ראשון לציון
10. גרנד קניון, חיפה

 

 

 

.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל