30 בנובמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

נטלי דדון הכתירה את נער ונערת השנה 2013


ניקול שכטר ודני צ'רבוננקו הוכתרו אמש לנער ונערת השנה 2013 של חיפה והצפון בתחרות של הגרנד-קניון בחיפה

אלפי תושבים מחיפה והצפון פקדו את הגרנד קניון בחיפה, אשר בו התקיימה כמדי שנה תחרות נערת השנה של חיפה והצפון. השנה התווסף חידוש מרענן בתחרות. לראשונה, תחרות נערת השנה שינתה פניה ושבעה בנים גם הם התמודדו על תואר נער השנה, לצד 16 בנות המתמודדות על התואר המקביל.

עם תחילת האירוע עלתה לבמה מנחה התחרות, הדוגמנית והשחקנית נטלי דדון, שגרפה תשואות רבות בקהל. דדון הנחתה את התחרות לצד שדרן רדיו "קול רגע"- ניר גושן.

נער השנה דני צ'קבוננקו ונערת השנה ניקול שכטר . צילום-שאול בכר

הזוכים בתחרות- נערת השנה של חיפה והצפון ניקול שכטר בת ה-15 מחיפה, לומדת בבית ספר "חוגים", ונער השנה של חיפה והצפון דני צ'רבוננקו בן 17.5 מחיפה, שחקן כדורגל מצטיין במחלקת הנוער של מכבי חיפה שהושאל למשחקים בשנה הקרובה בקבוצה עירוני נשר. דני הוא בן טיפוחיו של אייל ברקוביץ' אשר באופן אישי מאמן ומטפח אותו, ומנבא לו גדולות בתחום. דני בן ה-17.5 תלמיד בעירוני א' בחיפה, מתגורר עם משפחתו בקריית אליעזר. הזוכים המאושרים הוכתרו על ידי מנכ"ל הגרנד קניון, ישראל סביון, לנערת ונער השנה של חיפה והצפון לשנת 2013, שעלה על הבמה והעניק להם את הכתר הנכסף ואת הפרס – חוזה בסוכנות הדוגמנות יולי, אשר נתנה חסות לאירוע. מיד עם הכתרת הזוכים הם הוזמנה להחתמה על חוזה בסוכנות.

נערת השנה, ניקול שכטר, התייצבה הבוקר לשעת אפס ואמרה: "אני עדיין לא מעכלת. הרגשה כל כך כייפית וחוויה מדהימה, אותה לא אשכח כל חיי. אני רוצה להודות לגרנד קניון, לזאזא ולשאול על ההזדמנות הנפלאה שהענקתם לי".

בעמוד הבית של הגרנד קניון עלתה אפליקצייה לבחירת חביב וחביבת הפייסבוק, בה זכו אלו שקיבלו את מספר הלייקים הגדול ביותר. ליהי דהרי בת 14, הלומדת בבי"ס "רבין" בקריית ים ודני צ'רבוננקו, בן 17.5 שגם זכה בתואר נער השנה זכו בתואר חביבי הקהל של הפייסבוק וקהל לא מבוטל הגיע כדי לעודד אותם.

הגרנד קניון מוביל את הפרויקט זו השנה השלוש עשרה. על הפקת האירוע אמונים מחלקת השיווק של הגרנד קניון- מנהלת השיווק רוחה אבקסיס והעוזרת שלה מיכל מאי, המפיקה והדוגמנית לשעבר זאזא כהן ועל הצילומים הופקד צלם האופנה שאול בכר.

התחרות התקיימה במעמד מנכ"ל הגרנד קניון, ישראל סביון, מנהלת השיווק של רשת קניוני מליסרון, אילנית גריוביץ', מנהלת השיווק והאירועים של הגרנד קניון, רוחה אבקסיס, מנהל רשת סווטש, ערן פליטי, ומנהלת יח"צ בקניון, חגית הורנשטיין.

על צוות השופטים נמנו זיוה מיכאל, מנכ"לית סוכנות יולי, העיתונאית בעלת מדור "ברנז'ה" במקומון ידיעות חיפה – ליאור מרום גולדברג, עורך מדור "סנובה" של המקומון החיפאי "כלבו" – בועז כהן, עיתונאית החברה ועורכת מדור "ספרות זולה" במקומון הקרייתי הד הקריות – הילה מלמד, פליט העונה האחרונה של "האח הגדול"- יוסי סרור, העיתונאים המקומיים מלי ארבל וזליג אהרונוביץ', שדרן תוכנית "היציאה" ברדיו חיפה – יובל קאופמן, ומעצב השיער, אשר אחראי לעיצוב תסרוקתם של המתמודדים – ז'ק בן ישי.

16 היפיפיות ו-7 היפים שהתמודדו על הכתר הנכסף צעדו מספר פעמים על המסלול בסגנונות לבוש שונים מרשתות אופנה ונותני חסויות לאירוע, ביניהם: ורטהיימר ספורט, לי קופר, TNT, המשביר לצרכן, נעלי אלדו, סווטש ועוד. הנערות והנערים הסתובבו על המסלול לקול תשואות הקהל, והפגינו הליכה של דוגמניות מקצועיות, כשהפינאלה של התצוגה היה שמלות הערב המרהיבות, של המותג MAKI.

מנכ"ל הגרנד קניון- ישראל סביון, בירך את הזוכים: "תחרות נערת השנה של חיפה והצפון היא מסורת רבת שנים של הגרנד קניון, באמצעותה נותן הגרנד הזדמנות ומקפצה לנערות רבות אל עולם הדוגמנות. השנה הוחלט לחדש בתואר- נער השנה של חיפה והצפון ולהעניק הזדמנות שווה גם לנערים. אני מקווה שנער ונערת השנה של חיפה והצפון יהפכו לשם דבר בעולם הדוגמנות בישראל ואולי גם בעולם".

במקום השני בתחרות זכתה ליאור סהר בתואר "סגנית נערת השנה", בת 17.5, לומדת בביה"ס ליאו-בק ומתגוררת בחיפה. סגן נער השנה הוא אלמוג שחר, בן 17 וחצי מבי"ס אריאל בטירת כרמל. את תואר "נערת היופי עשרה, קטפה סופי רומנוב, בת 14 מתיכון עירוני ה' בחיפה.

במקום השלישי דורגה סופי רומנוב, בת 14 מחיפה כ"נערת היופי עשרה".

מתנות הוענקו למתמודדות והמתמודדים על ידי רשתות הגרנד: ספורט ורטהיימר, רשת סווטש, TNT, לי קופר, NINE WEST, אלדו, בודי שופ, , מכבי חיפה, צומת ספרים וקולומביה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל