30 בנובמבר 2012

"עובדי עיריית קרית מוצקין מסכנים ילדים"


מיכאל אוסטר, תושב קרית מוצקין, צילם רכב המשמש עובדי עירייה כשהוא חונה שלא כחוק ומסכן לכאורה ילדים באזור. לאחר שהתלונן בעמוד הפייסבוק הרשמי של העירייה, לטענתו תלונתו נמחקה והוא נחסם מלכתוב בעמוד. כך הוא סיפר בפנייתו אל "קריות באינטרנט":

"רציתי לחלוק איתכם משהו נורא מעצבן, אבל חשוב עוד יותר מסוכן. עובדי עיריית מוצקין מרשים לעצמם לחנות את רכב הארבע על ארבע שלהם על אדום לבן ועל המדרכה עצמה, ביום ראשון בשעה 7:30 בבוקר. זה קורה ברח' קק"ל בדיוק במקום שמתנקזים אליו ילדים מבית-ספר אחדות ושני גני ילדים.

הדבר קרה גם בדיוק לפני שבועיים בבוקר וגם אז הערתי וצילמתי, אך לצערי הבלגתי ולא פניתי לשום גורם, אבל היום זה קרה שוב. עיריית מוצקין תתחילו לחנך את עובדיכם! ילד שייפגע מרכב חולף בגלל עובד לא מחונך שהחנה רכבו על מדרכה שהיא גם כך אדום-לבן חייב להיענש! התמונה מהיום 25 בנובמבר 2012 בשעה 07:33 בבוקר.

נ.ב. כתבתי גם בעמוד הפייסבוק של עיריית מוצקין כתגובה לפוסטים שלהם, כי אי אפשר לפתוח שם נושא חדש או להוסיף תמונות (חופש הדיבור שלהם) אבל לאחר זמן קצר תגובתי הוסרה ונחסמתי מלכתוב בערוץ שלהם… מסקנות תסיקו בעצמכם".

גם לאחר פניית "קריות באינטרנט", מעיריית קרית מוצקין לא התקבלה תגובה לדברים.

> כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך:
חשד: בתו החורגת של ראש עיריית קרית מוצקין השתוללה וסטרה לשוטר
… ראש עיריית קרית מוצקין נוהג ללא חגורה וחונה בחניית נכים
… מוצקין: רכבכם נגנב? לא בטוח שהעירייה תסייע

"איך הנהיגה שלי?". רכב המשמש את עיריית קרית מוצקין חונה שלא כחוק

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל