3 בדצמבר 2012

"להעניק אזרחות כבוד לרמטכ"ל בני גנץ"


במקביל ביקש המשנה לראש עיריית קרית ביאליק, יוסי דואק, לארח באותו יום את חיילי סוללות "כיפת ברזל", ליום כיף בקריה, כאות הוקרה על שמירת ביטחון המדינה במהלך מבצע "עמוד ענן". לשם כך אסף דואק, סכום של 21 אלף שקל מאנשי עסקים. הנושא יועלה במועצת העיר הקרובה

רב אלוף בני גנץ

אזרחות כבוד לרמטכ"ל ואירוח חיילי "כיפת ברזל". המשנה לראש עיריית קרית ביאליק, יוסי דואק

על רקע ההצלחה הגדולה של סוללות "כיפת ברזל", במהלך מבצע "עמוד ענן", שבמהלכו הצליחו ליירט מאות רקטות שנשלחו לעבר מדינת ישראל, הגיש המשנה לראש עיריית קרית ביאליק, יוסי דואק, הצעה לסדר היום במועצת העיר, בה ביקש להעניק אזרחות כבוד לרמטכ"ל בני גנץ, ולארח באותו יום את כל חיילי וחיילות "כיפת ברזל", ליום כיף בקריה. במהלך הטקס יקבל גם אחד הקצינים, כנציג החיילים, תעודת הוקרה בשם תושבי הקריה. הנושא יועלה בישיבת מועצת העיר הקרובה. יצויין, כי במהלך מבצע "עמוד ענן", יירטו סוללות "כיפת ברזל", 428 רקטות מכיוון רצועת עזה, ורשמו כ-84 אחוזי הצלחה.

על פי התוכנית שהוגשה, יגיעו החיילים ליום כיף במרכז הספורט באפק, שם ייהנו מבריכת שחייה מחוממת, סאונה, ג'קוזי, חדר כושר ומתקני ספורט. את ארוחת הצהריים הם יאכלו במסעדת "שיפודי התקווה", שבצומת קרית אתא, ולאחר מכן יוזמנו לצפייה בסרט במיתחם "גלובוסמקס" שבקריון. על פי תוכניתו של דואק, אותה הגיש לראש העירייה, טקס הענקת אזרחות הכבוד לרמטכ"ל גנץ, ייערך במרכז הפיס הקהילתי ע"ש דני זק. בהצעה לסדר הוסיף דואק, כי פרט להשתתפותם של חברי מועצת העיר הנוכחיים בטקס, יש להזמין לטקס, את כל חברי מועצת העיר לדורותיהם, וכן את שר הביטחון וחיילי סוללות "כיפת ברזל", שיתארחו באותו היום בקריה. יצויין, כי דואק, שהינו צנחן וסגן אלוף במיל', מכיר היטב את הרמטכ"ל מתקופת שירותם הצבאי.

אם הצעתו לסדר של דואק, תקבל את אישור מועצת העיר, יהיה הרמטכ"ל גנץ, האדם הרביעי שזוכה באזרחות כבוד מטעם קרית ביאליק, במהלך 79 שנותיה, לאחר שבעבר קיבלו אותו ראש הממשלה לשעבר, יצחק שמיר, הנשיא שמעון פרס, והשר ישראל כץ.

על פי התוכנית, אירוח החיילים וטקס הענקת אזרחות הכבוד לרמטכ"ל, לא יעלו דבר לעירייה, מכיוון שהמשנה לראש העיר הצליח לגייס תרומות מאנשי עסקים שונים, ובהם התעשיין עופר קליין, הקבלן ניר גלבוע, איש העסקים בני קרן, ודואק עצמו.

השבוע אמר דואק: "יום הכיף הינו תרומתנו הצנועה למען חיילי צה"ל, ודרך הענקת אזרחות כבוד לרמטכ"ל, רא"ל בני גנץ, עלינו להוקיר כבוד לחיילי צבא ההגנה לישראל, ששמרו וממשיכים לשמור על ביטחון המדינה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל