10 בדצמבר 2012

דובר מד"א-כרמל מונה לדובר מפלגת "צדק חברתי"


יו"ר מפלגת "צדק חברתי", גד הרן, מינה את איש התקשורת החיפאי ודובר מד"א מרחב כרמל לשמש כדובר ואיש יחסי הציבור של המפלגה בבחירות לכנסת ה-19

עופר יעקב, דובר מד"א כרמל ב-6 השנים האחרונות, שידוע בדעותיו החברתיות ובפועלו הרב למען הנזקקים והאוכלוסיות החלשות, נענה בחיוב לבקשת מפלגת "צדק חברתי" לשמש כדובר ואיש יחסי הציבור שלה במערכת הבחירות הנוכחית. המפלגה מורכבת מפעילים חברתיים שהרכיבו את פני מחאת השכבות המוחלשות ומעמד הביניים הקורס בשנים האחרונות.

עופר יעקב מסר לקריות באינטרנט: "אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי לסייע להוביל תקשורתית את המפלגה החברתית הזו על מנת שנוכל להוביל לשוויון והורדת יוקר המחייה בציבור הישראלי. לאחר כל כך הרבה זמן, יש לנו הזדמנות ממשית גם לשנות את המדיניות הכלכלית-חברתית הכושלת של המדינה. כל רשימת המפלגה ופעיליה הם אזרחים שפעלו כל חייהם במאבקים ציבוריים בעלי חשיבות רבה, והפעם הם עולים מדרגה על מנת לשנות את המנגנון לטובת האזרח מתוך מסדרונות הכנסת".

יו"ר מפלגת "צדק חברתי" הוא גד הרן (רס"ן מיל'), תושב חיפה בן 58, נשוי ואב לארבעה הינו פעיל חברתי וסופר ישראלי אשר שימש כיו"ר "הקואליציה החברתית" ו"תנועת עמ"י" ואף כיהן בעבר כיו"ר עמותת "ידיד" העוסקת בייעוץ משפטי וסוציאלי לשכבות החלשות. הרן, שמילא תפקידים בכירים בתעשייה הישראלית, הקדיש במקביל את שנותיו האחרונות לפעילות ציבורית, במאבקים שזכו להדים רבים, ביניהם המאבק לדיור בר השגה, דיור ציבורי, מאבק נגד עליית מחירי הדלק, ביטול מס הבצורת ועוד.

מונה לדובר המפלגה. עופר יעקב (צילום ארכיון)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | נדל"ן | פשיטת רגל | איפור כלות בחיפה לנה | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל