13 בדצמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

חוגגים חתונה, בר-מצווה או בריתה? מ.ט.י מציג: יריד האירועים של הקריות


חתונה (אילוסטרציה)

ליריד המדובר צפויים להגיע מאות מבקרים, רובם זוגות צעירים, שיבואו לראות, להתרשם ולסגור עם בעלי מקצוע במחירים המיוחדים, שיינתנו במהלך האירוע

ילדים חוגגים (צילום ארכיון)

נותני שירותים גם לחוגגים בר/בת מצווה וברית/ה (צילום ארכיון)

לחגיגת הזאת, כולם מוזמנים. נפגש בשמחות: מ.ט.י קריות – גליל מערבי יקיימו ביום רביעי ה-19.12, בין השעה 16:00 ל-21:00, יריד שמחות מיוחד בקניון עזריאלי קרית אתא, תחת השם: "יריד אירועים חורף 2013". היריד מיועד לחוגגים חתונה, בר/מצווה או ברית/ה.

מטרת היריד היא לאפשר לבעלי שמחה למצוא ביריד חגיגי אחד את כל מה שיהפוך את האירוע שלהם לבלתי נשכח: תקליטנים, מעצבי שמלות כלה וערב, מעצבי שיער, אטרקציות לאירועים, מעצבי חופה, מעצבי שולחנות, ספקי בלונים, עוגות מעוצבות ועוד. לתערוכה צפויים להגיע מאות מבקרים, רובם זוגות צעירים, שיבואו לראות, להתרשם ולסגור עם בעלי מקצוע במחירים המיוחדים, שיינתנו במהלך היריד.

הנרי ביטון, מנכ"ל מ.ט.י קריות-גליל מערבי: "המטרה היא שכולם ירוויחו מקיום התערוכה, גם המציגים שיפגשו את קהל המטרה שלהם וגם הזוגות והמשפחות שיראו במקום אחד הרבה בעלי מקצוע ויקבלו מחירים מצויינים בתערוכה".

המפתחות להצלחה של מ.ט.י קריות

יריד האירועים של הקריות. מתוך הפרסומים לאירוע המדובר

יריד האירועים של הקריות. מתוך הפרסומים לאירוע המדובר

ייעוץ, מימון והדרכה להצלחה. מ.ט.י (מרכז טיפוח יזמות) קריות, שמשרדיו שוכנים במרכז צבר בקרית ביאליק, מספק לבעלי עסקים ויזמים מגוון רחב של שירותים וסיוע מתקדם המאפשרים להם לנהל את העסק שבבעלותם על הצד הטוב ביותר.

לדברי מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי קריות, הנרי ביטון, "בכדי להצליח בהקמת עסק כללי ומניב, לא מספיק להבין בתחומי העשייה של העסק, אלא צריך גם לדעת לנהל מעטפת שלמה הכוללת ניהול חשבונות, יצירת קשר עם לקוחות ועוד. על כן, זיהינו במ.ט.י גליל מערבי קריות שלוש נקודות מרכזיות, מפתחות מרכזיים באמצעותם אנו מסייעים ליזמים ולבעלי העסקים להוביל את העסק שלהם קדימה":

ייעוץ – ייעוץ מקצועי ונכון בשלבים הראשונים להקמת עסק ובכל שלב נתון מהווה גורם מפתח להצלחה ולבניית עסק בריא לטווח ארוך. הנעזרים בשירותי מ.ט.י קריות נהנים מייעוץ במגוון רחב של תחומים ובהם: שיווק, עבודה מול ספקים, עבודה מול לקוחות ועוד, המסייעים ביצירת מעטפת התמחויות רחבה לעסק.

מימון – במסגרת הליווי הכולל של העסקים במ.ט.י קריות, נבחנות כלל האפשרויות הרלוונטיות להלוואות ומימון על ידי מומחי מ.ט.י. בעלי העסקים מקבלים חליפת מימון מותאמת לנתוני העסק ולהעדפות הבעלים וכן סיוע בקבלת הלוואות בתנאים מסובסדים ע"י גופים ציבוריים ופילנתרופיים.

הדרכה – כל יזם ובעל עסק צריכים לשפר את הידע שלהם בנושאים החיוניים לניהול העסק והקורסים והסדנאות של מ.ט.י קריות הפתוחים לקהל הרחב בהרשמה מראש והנותנים כלים להצלחה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל