12 בדצמבר 2012

אביזרי מין מגבירים גם את תשלום מזונות האישה


 ביה"ד הרבני האזורי בחיפה, דחה בקשתו של בעל להפחית מתשלום דמי המזונות הזמניים שנפסקו, כי עליו לשלם לאשתו כמזונות אישה בסך 8,000 ₪, לאחר שאשתו בנפרד הוכיחה כי הוא בגד בה עם נשים אחרות ונעזר באביזרי מין ובתכשירים שונים להגברת החשק המיני במקום "חובתו לקיים על פי ההלכה את צורכי אשתו"

עורך דין גיא אופיר

עורך דין גיא אופיר

מעשה בתכשירים להגברת החשק המיני. בביה"ד הרבני האזורי בחיפה, "שוברים את השגרה" והפעם עם עימות משפטי שבו הצליחה האישה באמצעות בא כוחה, עו"ד גיא אופיר מקרית מוצקין, לשכנע את הדיינים שלא לחייב אותה בגט למרות שאין לה ילדים משותפים עם בעלה ויתרה מכך, היא אף הצליחה להוכיח כי בעלה בגד בה וקיים יחסי מין עם נשים אחרות, תוך שהוא נעזר באביזרי מין ובתכשירים שונים להגברת החשק המיני למרות שזה טען במהלך הדיונים כי הוא סובל מבעיות רפואיות ולחץ דם גבוה ולכן, לא היה ביכולתו לקיים יחסי אישות עם אשתו.

עו"ד אופיר, הציג בפני הדיינים ממצאים שהושגו ע"י חוקר פרטי, שהפריכו לחלוטין את טענתו של הבעל לפיה הוא סובל מבעיות רפואיות ובראשן לחץ דם גבוה, לנוכח העובדה שהבעל נעזר כאמור בתכשירים שונים להגברת החשק המיני האסורים על מי שסובל מבעיות של לחץ דם בעת שקיים יחסים עם נשים אחרות.

בעקבות הממצאים שהציגה האישה, דחו דייני ביה"ד האזורי בחיפה את בקשתו של הבעל להפחית מתשלום דמי המזונות שנפסקו לו ואת בקשתו לחייב את אשתו בגט, למרות שהבעל הודה שהוא חי בכלל כיום עם אישה אחרת.

קריות ביזנס
> עורכי דין
> אביזרי מין

 

.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל