18 בדצמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

טעות במהלך העבודות? נתיבי המטרונית ייחסמו והרציפים ייחפרו שוב


מסלולי המטרונית בכמה מקטעים ייחסמו והרציפים ייחפרו שוב כדי לשתול בהם "רכיב חכם", עקב טעות במהלך העבודות – כך אמרו גורמים אגד לרדיו חיפה. מנכ"ל יפה נוף: "עבודות שתוכננו להתבצע לקראת הפעלת המטרונית ואין זה חריג"

המטרונית

הרציפים ייחפרו. המטרונית

תוכנן מראש או טעות במהלך העבודות? "היכונו לגיהנום בתנועה בשדרות ההסתדרות", כך אמרו גורמים באגד על מה שצפוי להתרחש במהלך החודשיים הקרובים. בתכנית "זירה חופשית" ברדיו חיפה דווח כי בשל טעות במהלך העבודות יאלצו כעת לחפור שוב את הרציפים בכמה מקטעים של מסלולי המטרונית לאורך שדרות ההסתדרות ובעיר התחתית בחיפה ולשתול בהם רכיב חכם וזו הסיבה, לטענת אותם גורמים, לחסימת חלק מהמסלולים.

בשיחה עם "רדיו חיפה", טען מנכ"ל יפה נוף, ערן לויטה, כי מדובר בעבודות שתוכננו להתבצע לקראת הפעלת המטרונית ואין זה חריג: "הסיבה לחסימת המסלולים היא להכשיר את הרציפים לטכנולוגיה החכמה בה תתופעל המטרונית, בשביל זה יש להכניס אביזרים מיוחדים אל מתחת לאדמה".

בהודעה שיצאה השבוע מטעם חברת "יפה נוף" נכתב: "החל מהשבוע ולמשך חודשיים יבוצעו עבודות להקמת 4 רציפי מטרונית במקטע מרכזית המפרץ – בתי הזיקוק על ציר ההסתדרות ו-6 רציפי מטרונית על מסלול רוטשילד-המגינים בק. אליעזר בחיפה. במהלך תקופה זו יסגרו מסלולי המטרונית במקטעים אלה, האוטובוסים ייסעו בנתיבי התנועה הכללים ותחנות האוטובוס יעברו באופן זמני למדרכה הימנית".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל