26 בינואר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הסינמול הופך ל"קניון לילה"


הסינמול הופך ל"קניון לילה"

מתחם עיצוב שיער. אלי קפלוטו

קניון ה- CINEMALL יהפוך במהלך חודש פברואר ל"קניון לילה". מידי יום חמישי יהיו חנויות הקניון פתוחות עד אחת עשרה בלילה בנוסף להפנינג ענק שיחל בשעות הערב המוקדמות וימשך לתוך הלילה.

החל משעה 18:00 ייערך בקניון פסטיבל שייפתח את "קניון הלילה". בקניון יוצבו עמדות מיוחדות של מאפרות מקצועיות, מעצב שיער, פדיקור ומניקור שיאפשרו לנשים להתכונן ולהסתדר לפני היציאה הלילית ולפני סופ"ש של בילויים. ב- 2.2. יגיע לקניון מעצב השיער המוצקינאי אלי קפלוטו, ובשבועות הבאים יגיעו למקום מעצבי שיער מובילים נוספים מהאזור. חברת "אסקדה" תשיק את הבושם החדש בחגיגת ריחות בקניון. במתחם בתי הקולנוע ובפאבים הסמוכים יוצבו עמדות בר ויוצעו בירות במחירים מוזלים במיוחד. לדוגמא : פרנג'ליקו והטמפל בר ימכרו בירות במחירים החל מ- 10 ש"ח.

מעצב השיער אלי קפלוטו, שצוות המספרה שלו יאייש את עמדת עיצוב השיער, אמר לקריות באינטרנט: "שמחים לשתף פעולה עם אחד הקניונים המובילים באזור חיפה והקריות, כולם מוזמנים".

במקביל תיערך "מסיבת אוזניות" החל משעה 19:00, שמארגנת מועצת הנוער של נשר, בהמשך לשיתוף הפעולה שלה עם הקניון. במסיבה יחולקו עשרות אוזניות למבקרים. חברת simplay djs תנחה את הערב וירקידו את הקהל עם מוסיקה מעולה…במהלך כל הערב יינתנו הטבות ומבצעים לקונים בקניון, כולל happy hour ומתנות על קניות בחנויות וברשתות השונות.

לדברי עדי קרום, מנכ"לית קניון ה-CINEMALL: "קניון הלילה הוא צעד נוסף להעמיק את חווית הקניה של הקונים בקניון. הארכת שעות הפעילות בסינמול נייט'ס מאפשרים לקוני הלילה, למבלים בבתי הקולנוע ולמקדימי הקניות לסופשבוע לשלב את הבילוי עם הקניות ולהינות מהטבות ומבצעי לילה מיוחדים. קניון הלילה, מוסיפה קרום, הוא יריית הפתיחה של פעיליות מיוחדות אותן אנו מתכננים לשנת 2012".

 

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל