26 בדצמבר 2012

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

"אני גרה בכולירה ולאף אחד לא איכפת"


"בבקשה תעזרו לי. אני לא יכולה לסבול יותר. אני חיה במצב בלתי נסבל של ריחות חריפים ממים עומדים וזבל", כך אומרת ל"קריות באינטרנט", סילביה שטרסמן בת 53, המתגוררת ברחוב סמטת כנען בקרית ביאליק

דיירי הבניין חיים כבר מספר חודשים בתנאים בלתי נסבלים ולטענתם בעירייה לא מטפלים בנושא. דירת הקרקע בבניין נותרה נטושה ובאוויר עומד ריח חריף של מים מעופשים וזבל.

"דירת הקרקע בבניין שלנו נותרה נטושה, היות ואנשי ההוצאה לפועל השתלטו עליה, עקב חובות של הבעלים", מספרת סילביה שטרסמן, "בחודשים האחרונים אני ודיירים נוספים התלוננו עשרות פעמים בפני העירייה ולטענתם הם לא מוצאים את בעלי הדירה". עוד אומרת שטרסמן, "פניתי גם למחלקת איכות הסביבה בעיריית קרית ביאליק ושוחחתי עם בחורה בשם מזל, שהבטיחה לי לטפל בבעיה אך שוב, דבר לא בוצע. המצב ממש בלתי נסבל, אני גרה בדירה מעל, במקום המון מים עומדים והריח פשוט בלתי אפשרי. מדובר במפגע סביבתי מזעזע".

"העירייה מנועה מסילוק המטרדים שנוצרו"

מעיריית קרית ביאליק נמסר בתגובה: "לאור דרישת העירייה הגישה הוועדה המקומית לתכנון ולבניה הקריות כתב אישום נגד בעל הדירה. לדאבוננו ההליכים המשפטיים נמשכים כבר זמן רב ועד אז מנועה הוועדה המקומית להשלים את הריסת הבנייה הבלתי חוקית ואילו העירייה מנועה מסילוק המטרדים שנוצרו".

מטרד סביבתי, קרית ביאליק

ריח בלתי אפשרי. ערימות הזבל שנצברו בדירה הנטושה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    











עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל