6 בינואר 2013

כתבי מערכת החדשות ברדיו חיפה פוטרו


עורך החדשות יוסי פישר הודיע על פרישתו * באתר אייס דווח כי מחלקת החדשות צפויה להיסגר בסוף ינואר * המנכ"ל דני נישליס: "היום, כשכל אחד יכול לקבל את החדשות שלו בכל עת בסלולרי שלו או במחשב, הופכת מהדורת החדשות ברדיו לפחות רלבנטית"

רדיו חיפה

כתבי החדשות פוטרו (אילוסטרציה)

כתבי מחלקת החדשות של רדיו חיפה פוטרו בימים האחרונים, ונמסר להם כי היום האחרון לעבודתם יהיה בסוף ינואר – כך פורסם באתר אייס. במקביל, עורך מחלקת החדשות של התחנה יוסי פישר, הודיע על עזיבתו לאחר עשור. בתחנת הבת של הרדיו (99.5 חם אש) ימשיכו

על פי גורמים בתחנה, מדובר על סגירה מוחלטת של מחלקת החדשות עם פיטורם של מספר כתבי החדשות, ככל הנראה במטרה להוביל להוזלת עלויות, אולם בתחנה דווקא טוענים כי עד סוף החודש יוחלט על מבנה חדש ומצומצם יותר של שידור החדשות המקומיות שלה.

בנוסף, המבזק המסורתי יבוטל ובחצי השנה הקרובה תעבוד המערכת רק עם רכז חדשות ובשיתוף פעולה מערכתי אתר ynet, שמפעיל מערכת חדשות ייעודית לרדיו תל אביב, שעל בעליו נמנה דני נישליס, המנכ"ל של רדיו חיפה.

דני נישליס מסר לאתר אייס: "בעבר, החדשות ברדיו היו החדשות הכי חשובות והכי תדירות אחרי עיתון וטלוויזיה, היום, כשכל אחד יכול לקבל את החדשות שלו בכל עת בסלולרי שלו או במחשב, הופכת מהדורת החדשות ברדיו לרלבנטית פחות ולכן הדרך בה טיפלנו בחדשות היום כמו לפני 18 שנה, כבר לא נכונה לתפיסתי".

לדבריו, "לפני כשנה הקמתי את חברת החדשות לרדיו האזורי בשיתוף ynet מתוך הבנה שיש לחבור לגוף חדשותי שמייצר בעיקר חדשות לאינטרנט. הדבר מבטיח פריסה ענקית של כתבים, עבודה סביב השעון, פרסום מיידי של ידיעה ברגע התרחשותה או קבלתה ולא לחכות לשעת השידור, ובעיקר חדשות קצרות וענייניות. יש בדעתי להעתיק את המודל הארצי שבניתי לחדשות, בהצלחה רבה גם לרדיו האזורי, ל-2 התחנות שבבעלותי – רדיו תל אביב ורדיו חיפה, על פי מודל מצוין שפיתח מנכ"ל רדיו תל אביב אבי משולם".

מנכ"ל רדיו חיפה דני נישליס

מנכ"ל רדיו חיפה דני נישליס

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל