12 בינואר 2013

טיילת קרית ים תתחבר לטיילת קרית חיים


לאחר ניסיונות ומגעים שנמשכו שנים בין עיריית קרית ים לעיריית חיפה, הגיעו בימים האחרונים שני ראשי הערים להסכמה על חיבור שתי הטיילות שלאורך חוף הים שלהן ואיחודן לטיילת אחת ארוכה

ראש עיריית קרית ים, עו"ד שמואל סיסו

ראש עיריית קרית ים, עו"ד שמואל סיסו

בפגישה שקיימו באחרונה ראש עיריית קרית ים שמואל סיסו וראש עיריית חיפה יונה יהב, אשר קרית חיים נמצאת בתחומו, הגיעו השניים להסכמה על חיבור שתי הטיילות לטיילת אחת.

נכון להיום הושלמה לאורך חוף קרית חיים טיילת באורך של כ-500 מטרים לאורך החוף המוכרז של השכונה. בקרית ים לעומת זאת יש טיילת באורך של יותר משני קילומטרים לאורך מרבית רצועת החוף של העיר. בין שתי הטיילות נותר פער של כ-750 מטרים המפריד בינהן, מרביתם בחוף קרית חיים ואשר אותו יש להשלים.

על פי הסיכום בין שני ראשי הערים תשלים כל אחת מהרשויות את הקטע שבתחומה עד לנקודת החיבור ובכך תיווצר טיילת מאוחדת אחת. בהסכמה זו נענים שני ראשי הערים לפניות רבות מצד תושבי האזור ובמיוחד מצד חובבי ההליכה אשר נאלצו עד כה לסטות עד כה ממסלול ההליכה שלהם לאורך החוף בגלל העדר חיבור בין שתי הטיילות.

עם השלמתה של הטיילת המאוחדת, אשר תהיה טיילת הקריות היא תהיה טיילת החוף הארוכה ביותר בצפון אשר אורכה קרוב לארבעה קילומטרים.

ראש עיריית קריית ים שמואל סיסו הביע קורת רוח רבה מהסיכום אליו הגיע עם עמיתו יונה יהב, מחיפה. לדבריו עתה הוא מתכוון לפנות להנהלת רפאל ולבקש מהם לאפשר את המשך סיללת הטיילת מקרית ים ועד חופי עכו ובדרך זו ליצור רצף טריטוריאלי לאורך כל חופי עמק זבולון.

טיילת קרית ים (צילום ארכיון)

טיילת קרית ים (צילום ארכיון)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל