17 בינואר 2013

בני הזוג רבו – והתנועה נעצרה


עומסי תנועה, פקק (צילום ארכיון: דר אבישי טייכר)

עומסי תנועה, פקק (צילום ארכיון: דר אבישי טייכר)

פרסום ראשון: פקק ענק השתרך הבוקר (חמישי) בכביש 4 בין הקריות לעכו ולשוטרי מרחב הגליל שהגיעו למקום ציפתה הפתעה יוצאת דופן.

השוטרים שהגיעו למקום בעקבות דיווחי נהגים על פקק מטורף בצומת נדהמו למצוא מכונית מסוג מזדה 3 בצבע אפור החונה במרכז הצומת ובתוכה נוסעת מוכת הלם וכסא נהג ריק. לאחר חיפוש קצר שערכו באזור הצומת נמצא הנהג יושב על המדרכה הסמוכה כשהוא מחוייך כולו.

לשאלותיהם של השוטרים הסביר הנהג כי הבוקר כהרגלו זה שנים הסיע את אשתו למקום עבודתה. לאורך הנסיעה לא הפסיקה האשה כהרגלה להציק לו בהערותיה על הרגלי הנהיגה שלו ולכוון אותו בהמלצות כיצד לפנות , באיזו מהירות לנסוע ומתי לאותת. הדברים הגיעו לשיא כאשר בצומת בו עצרו פנתה האישה לבעלה והודיעה לו – אור ירוק סע.

הבעל הסובל, לדבריו, מהתנהגות זו של אשתו כבר שנים, החליט לעשות מעשה. "אם ירוק אז תסעי" הוא צעק לעברה , כיבה את מנוע המכונית שלף את צרור המפתחות והשליך אותו לעבר נחל חילזון הזורם ליד הכביש.

אחרי כן התיישב על שפת המדרכה מרוצה מעצמו ובמיוחד מפניה הנדהמות של אשתו אשר אמורה היתה להגיע לישיבה דחופה במקום עבודתה.

כתוצאה מהמכונית התקועה במרכז הצומת ללא יכולת להתניע נוצר במקום הפקק הענק אליו הוזעקו השוטרים.

למקום הוזעק גרר אשר חילץ את המכונית ממרכז הצומת. האשה נאלצה להזמין מונית כדי להגיע למקום עבודתה ואילו הבעל נלקח להמשך חקירה בסיומה הוזהר ושוחרר. במשטרה מחפשים עדיין את הסעיף המתאים כדי להגיש נגדו כתב אישום.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל