26 בינואר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מחלוקת על הדלקת מזגן: תלמידה שלפה סכין


אירוע חמור בחטיבת ביניים בקריות: תלמידה שלפה סכין במהלך ויכוח ואיימה לפגוע בחבריה לכיתה * ב"זמן קריות" דווח כי היא נחקרה במשטרה והורחקה מבית הספר לשבועיים * הרקע לעימות: מחלוקת על הדלקת מזגן

אירוע קשה באחת מחטיבות הביניים בקריות: נערה שספגה עלבונות מהתלמידים האחרים על רקע רצונה להדליק מזגן שלפה סכין יפנית ואיימה עליהם – כך דיווחה אורית פרץ-ארי בעיתון "זמן קריות". למקום הוזמנה משטרה ולאחר שנחקרה הורחקה התלמידה הורחקה מבית הספר למשך שבועיים.

הפרשה החלה כאשר תלמידה החולה במחלה שגורמת לה לסבול מקור עז, ביקשה מחבריה להדליק מזגן בכיתה. התלמידים סרבו בכל תוקף ובין הצדדים התעורר ויכוח שבשיאו נשלפה הסכין.

אלינור (שם בדוי), תלמידת השכבה סיפרה השבוע ל"זמן קריות": "אני לא מכירה אותה ממש טוב אבל אני יודעת שהיא ממש מסכנה בכיתה שלה ושהתלמידים האחרים עושים לה חיים קשים. אחרי שהיא התעצבנה והוציאה את הסכין, הזמינו משטרה לבית הספר.

"היה הרבה בלאגן אחר כך ובני הכיתה שלה היו ממש מגעילים והבנתי שלא הייתה באמת סכנה למישהו. יש לה מחלה שמקשה עליה את החיים גם ככה, אני לא מבינה למה להמשיך להתעלל בה".

סכין (אילוסטרציה)

שלפה סכין (אילוסטרציה)

"שוחררה בתנאים מגבילים"

שוטרי מחלק הנוער של משטרת זבולון שהגיעו למקום הרחיקו את הנערה מתחומי בית הספר והביאו אותה לחקירה באגף הנוער של התחנה. הוריה הוזמנו אף הם למשטרה. לאחר חקירתה הוחלט שהנערה תשהה במעצר בית וכרגע היא מורחקת מבית הספר לשבועיים. הנהלת בית הספר נמצאת בקשר מתמיד עם המשפחה.

מהנהלת בית הספר נמסר ל"זמן קריות", כי כל עוד המקרה נמצא בטיפול המשטרה אין להם מה להוסיף על השתלשלות העניינים והטיפול הבית ספרי בנושא.

ממשטרת ישראל נמסר בתגובה: "מחלק הנוער של תחנת זבולון טיפל מידית באירוע עם קבלתו. הנערה נחקרה ושוחררה בתנאים מגבילים של מעצר בית, אי יצירת קשר עם המעורבים והרחקה מבית הספר. החקירה בעניינה טרם הושלמה".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל