31 בינואר 2013

בת מצווש בסגנון צדק חברתי


עדן לוין, אוטוטו בת 12, תחגוג בקרוב את בת המצווה שלה. בעוד שרבות מבנות גילה מבלות חודשים רבים בתכנון האירוע החשוב, בוחרות תלבושות, ומצטלמות לקליפים ו"בוקים", עדן בחרה לציין את שלב המעבר לגיל ההתבגרות בתרומה חברתית.

היום (חמישי) הגיעה עדן, בליווי הוריה – אורי וגילה, לבית החולים לילדים ברמב"ם בחיפה, בו נולדה לפני כ-12 שנים. עדן והוריה הגיעו עם מתנות רבות (צעצועים, משחקי חשיבה וספרים), אותם השיגו באמצעות גיוס הקהילה שלהם, וחילקו אותם לילדים המאושפזים במחלקות השונות.

כלת הבת מצווה עברה בין המיטות והילדים, שוחחה עימם והתאימה להם את הצעצועים הרלוונטיים לגילם ולתחום עניינם, שיחקה עם חלקם, ואיחלה לכולם החלמה מהירה. היוזמה המרגשת העלתה חיוך על פני ילדים והורים רבים, שאיחלו לעדן ברכות לרגל בת המצווה.

"זוהי שנת בת מצווה", מסבירה גילה, האם, "במשך כל השנה אנו מבצעים משימות מעניינות וחשובות שעדן הציבה לעצמה, כחלק מהמעבר בין ילדות לבגרות. החלטה לגייס את הקהילה ולעודד תרומה לחברה, הייתה אחת הראשונות שעדן קיבלה על עצמה. כמובן, שרמב"ם, בית החולים בו נולדה, היה הכתובת למימוש התרומה הזו".

"אני מאוד מתרגשת לראות את הילדים, ולחלק להם מתנות שישמחו אותם", אמרה עדן במהלך הביקור, "ובמיוחד אני מתרגשת לראות את התינוקות החמודים. אני חושבת שילדים צריכים לתרום כמה שהם יכולים, ואני שמחה שאנחנו נמצאים כאן היום".

את הביקור המרגש חתמו עדן והוריה במחלקת הילודים, שם פגשו את התינוקות שנולדו היום ברמב"ם, ואת הצוות שטיפל בעדן לפני 12 שנה…

עדן לוין והוריה הבוקר בבית החולים רמב"ם

עדן לוין והוריה הבוקר בבית החולים רמב"ם

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל