1 בפברואר 2013

"זהו גיא מזרחי ז"ל. האיש הכי חזק שפגשתי בחיים"


גיא מזרחי ז"ל

גיא מזרחי ז"ל

אחרי שעבר עשרות ניתוחי לב, גיא מזרחי מקרית מוצקין הלך לעולמו בגיל 21. חברו הטוב ניר חמו נפרד ממנו: "אתה לא בן אדם. אתה גיבור"

גולשים כותבים // ניר חמו:

חברים וחברות יקרים, לא כולכם יודעים אבל זהו גיא מזרחי מקרית מוצקין. הוא לא סתם בנאדם, הוא הבנאדם הכי חזק שראיתי בחיים שלי.

ילד בן 21 שעבר 21 ניתוחי לב. אין בנאדם יותר חזק ממנו ששורד כל כך הרבה ניתוחים ובגיל כזה צעיר!

הבנאדם הכי מצחיק בעולם והבנאדם הכי טוב בעולם.

23.1.2013 זה התאריך שצריך לזכור.

בנאדם שעבר לבדו בחייו יותר דברים גם אם מחברים את בעיותיהם של אלף אנשים שונים יחדיו.

בנאדם שאין מילים לתאר אותו. בנאדם כל כך חשוב לכולם.

זהו החבר הכי טוב שלי, הבנאדם שהוא החצי שלי, כל דבר אני והוא היינו עושים, זה היה ביחד. כל היום ביחד. אין כמעט דקה שלא היינו ביחד.

אני רוצה לאחל לו לבנאדם המדהים הזה שנמצא בגן עדן עכשיו, שתהיה מאושר שם למעלה, בזמן שאנחנו כאן עצובים. מי היה מאמין שבנאדם ששמרתי עליו כל כך הרבה זמן פתאום שומר עלי מלמעלה. הייתי מעדיף שאני יהיה שם והוא פה. בחיי.

אני מצדיע לבנאדם הזה ומעריך אותו מכל הלב על כל המלחמות שהוא עבר בחיים שלו. כל דבר שהוא רצה, השיג. כל מטרה שהוא רק חשב עליה, הגיע אליה.

זה לא בנאדם, זה גיבור!

לקחו לי חלק מהחיים. אני כותב את זה ובוכה. איפה אתה חברי הטוב. אני עדיין מאמין שכל זה חלום אחד גדול.

היה לי הכבוד להכיר ולזכות בחבר כמוך, גיא. ת.נ.צ.ב.ה ♥

ואתם חברים, בכל רגע קטן של עצב, ריב, ויכוח, שנאה מיותרת או סתם נפילה במצב הרוח – תמיד תזכרו שבזמן הזה יש המון אנשים שנלחמים יום-יום על החיים שלהם ופשוט תחייכו ותעריכו את החיים.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל