3 בפברואר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

נוחתת בצפון: Forever 21 פותחת סניף בקריון


לרגל כניסתה של רשת האופנה הבינלאומית Forever 21 לקריון, החל מהלך אסטרטגי לשינוי תמהיל החנויות בקניון
מאת: אבי דוד

אוטוטו בקריון. Forever 21

אוטוטו בקריון. Forever 21

מנכ"ל הקריון, דודו שגיא

מנכ"ל הקריון, דודו שגיא

לקראת כניסתו של מותג האופנה הבינלאומי Forever 21 לקריון בקרית ביאליק, יועתקו 12 חנויות משטח אחד לשטחים אחרים על מנת לפתח את המתחם המסחרי שישתרע על פני 1,411 מ"ר עבור הרשת הנכנסת. בין החנויות שיועתקו: איל מקייאג', הפנינג, ספורט ורטהיימר ועוד. המותג Forever 21 פעיל כיום בארץ עם חנות אחד בלבד הנמצאת בקניון עזריאלי בתל-אביב.

לדברי דודו שגיא, מנכ"ל הקריון: "כקניון המוביל בצפון, אנו פועלים להביא את הרשתות והמותגים הבולטים והמעניינים ביותר ללקוחותינו, אשר יודעים שניתן למצוא בקריון את התמהיל הטוב ביותר. אנו נמשיך לפעול לטובת צרכי הקהל ולהביא את הבשורות והמותגים הישראליים והבינלאומיים המובילים".

פוראבר 21 הוא מותג אופנה צעיר שנוסד בלוס אנג'לס בשנת 1984 על-ידי דון וון ג'אנג הדרום-קוריאני ובת זוגו. בשנים האחרונות המותג זוכה להצלחה ולהתפתחות מואצת, והוא פעיל היום עם מאות חנויות ברחבי ארה"ב, קנדה, סינגפור, אינדונזיה, ירדן, כווית ועוד.

המותג ידוע בתחלופה גבוהה במיוחד של הפריטים ובמגוון רחב מאוד. קהל הלקוחות העיקרי של המותג הוא נשים צעירות ועיקר כוחו הוא ברמת המחירים הנמוכה.

לחברה העולמית מספר פורמטים שבהם היא פועלת, כאשר העיקרי שבהם הוא FOREVER 21. מחזור מכירות החברה עומד על כ-2 מיליארד דולר בשנה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל