4 בפברואר 2013

בפעם השנייה ברציפות: קרית אתא זכתה בגביע


גאווה קרייתית: עירוני קרית אתא זכתה הערב (שני) בגביע המדינה בכדורעף לנשים לאחר שגברה על הפועל כפר סבא בארבע מערכות. הקבוצה מהקריות חגגה גביע שני ברציפות ועשירי בהיסטוריה.

המערכה הראשונה הייתה שקולה, אך קרית אתא ניצחה 21:25 בתום המערכה. שחקניות כפר סבא שחיפשו גביע ראשון בהיסטוריה חזרו במערכה השנייה עם אותה התוצאה, 21:25 ושוויון במערכות.  במערכה השלישית החזירה לעצמה הקבוצה הקרייתית את היתרון עם 18:25 ובמערכה הרביעית סגרה עניין אחרי 17:25 ו-1:3 במניין המערכות.

ראש עיריית קרית אתא, יעקב פרץ, אמר בתום המשחק: ״אני גאה ומאושר. השחקניות מוכיחות בכל פעם מחדש שזו הקבוצה הטובה במדינה״.

העיר קרית אתא מחוברת לענף הכדורעף עוד משנות ה- 70. עירוני קרית אתא זכתה באליפויות רבות בתחום זה, הודות לאבי פיינגבאום ז"ל שהוביל את הנבחרת להישגים מרשימים. מאז ועד היום, העיר משקיעה משאבים בפיתוח הענף בעיר. בית הספר לכדורעף של עיריית קרית אתא, בהנהלתו של אלון אלפייה פועל בכל עשרת בתי הספר בעיר ומקיים שיעורים, תחרויות ופעילויות בתחום זה. אגף החינוך של עיריית קרית אתא מפעיל כיתות ספורט ייעודיות עבור תלמידי כיתות ז'- ח'-ט', המתחרים בתחרויות של המועדון הבית ספרי של משרד החינוך. בנוסף, בחטיבה העליונה פועלות נבחרות בתי הספר בתחרויות בקנה מידה ארצי ואף הוקם מועדון בית ספרי בישיבה התיכונית וקבוצת בנות באולפנית.

ד"ר חנן בן עוז, ממשיך דרכו של אבי פיינגבאום, הנמנה עם מנהלי הקבוצה הודה ל- 300 התלמידים האוהדים שהגיעו לעודד את הקבוצה ואמר כי הוא גאה בהישגי הקבוצה ושמח שהנבחרת מייצגת את העיר בכבוד. עוד הוסיף כי הוא מאחל לנבחרת הצלחה בהמשך ובטוח שתזכה באליפות שתתקיים בסוף מרץ.

עירוני קרית אתא כדורעף נשים

גביע שני ברציפות ועשירי בהיסטוריה. שחקניות עירוני קרית אתא עם הגביע

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל