7 בפברואר 2013

920 יחידות דיור ישווקו במורדות הכרמל הדרומיים


110 יחידות דיור ישווקו על ידי י.ב. זיו נכסים וקבלנות בבעלות הקבלן הקרייתי יואב זיו

920 יחידות דיור (הדמיה באדיבות עיריית חיפה)

920 יחידות דיור (הדמיה באדיבות עיריית חיפה)

מינהל מקרקעי ישראל פרסם את תוצאות המכרזים ועל הזוכים בשיווק בשכונה החדשה במבואות הדרומיים בחיפה. הקרקעות לכל 920 הדירות בתשעה מתחמים שונים שווקו בהצלחה למכרז בו התקבלו 25 הצעות.

עיריית חיפה מתכננת להקים שכונת מגורים כחלק מתוכנית כוללת לפיתוח המבואות הדרומיים של העיר. הפיתוח יכלול בעתיד גם אזורי תעשייה, בידור וספורט, מגורים ופנאי. הבנייה למגורים תהיה בשלב ראשון במבנים בגבהים שונים על שטח של כ-87 דונם. המחיר הממוצע שישלמו החברות הזוכות לקרקע עומד על 154.6 אלף שקל לדירה (בתוספת מע"מ) והוצאות הפיתוח (כולל מע"מ) עומדות על 21.6 אלף שקל לדירה.

החברות הזוכות הן י.ב. זיו נכסים וקבלנות בבעלות הקבלן הקרייתי יואב זיו (110 יח"ד), נ.רש.א לבנין והשקעות (43 יח"ד), יוסי אברהמי עבודות הנדסה אזרחית (305 יח"ד בשלושה מתחמים), אלמוג כ.ד.א.י (255 יח"ד בשני מתחמים), ספייס בניה ויזמות (126 יח"ד) ו-ג. קשת חברה לבנין (81 יח"ד).

בסה"כ 1,188 דירות שמשווק מינהל מקרקעי ישראל, בשיתוף פעולה הדוק עם עיריית חיפה. בקרוב ישווקו 268 יח"ד נוספות במסגרת מכרזי דיור מוזלים בהישג יד. בשכונה שוריינה כמות של 25% מהדירות לטובת דירות קטנות.

ראש עיריית חיפה יונה יהב אמר: "החלטת מנהל מקרקעי ישראל ומשרד השיכון היא סממן לרגולציה שפויה שצריך לבצע במדינה. ככל שנרחיב את מוקדיה האחרים של הארץ מלבד תל אביב נבצע הצלה בפועל של מדינת ישראל. השכונות הדרומיות של העיר חיפה תהיינה שלט הכניסה המפואר לאזור הצפון אשר תכללנה מרכזי ספורט, תרבות ועסקים בסדר גודל מאסיבי".

מנהל המינהל, בנצי ליברמן, אשר נפגש עם יונה יהב אמר: " מניתוח תוצאות המכרז ניתן לראות כי ההפחתה של המינהל במחיר המינימום במכרזים מ-50% ל-35% הוזילו משמעותית את הקרקע לקבלנים ואנו מקווים שההנחות שקיבלו היזמים בקרקע יגיעו גם לידי הציבור הרחב ".

יואב זיו

ישווק 110 יחידות דיור. הקבלן יואב זיו

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל