13 בפברואר 2013

"עזרו לנו להציל את ארטיום"


לארטיום בן השש מאוקראינה התגלה גידול סרטני במוח. בסוף ינואר האחרון הוא הגיע עם אביו לבית קרובי משפחה בקריות והוא זקוק לעזרתכם

זקוק לעזרתכם. ארטיום דניסוביץ'

זקוק לעזרתכם. ארטיום דניסוביץ'

ארטיום דניסוביץ' הגיע לבית קרובי משפחתו שבקריות בסוף ינואר 2013 עם אביו במטרה לנסות ולהציל את חייו. לפני כשנה אובחן הילד במולדתו, אוקראינה, כסובל מאולקוס, וטופל בהתאם במשך חודש ימים בבית החולים המקומי, הטיפול השגוי גזל מארטם חודש שלם שבמהלכו התפתח הגידול.

לאחר שאובחן לבסוף הגידול במוחו, עבר ארטם בינואר 2012 ניתוח להוצאת הגידול אך במהלכו נפגעה מערכת העצבים ונגרם לו נזק מוטורי, כיום ארטם יכול בקושי ללכת. שנה של טיפולים שונים שלא צלחו במסגרת מערכת הבריאות האוקראינית הביאו את המשפחה לידי יאוש.

מכרה של המשפחה שעלתה לישראל לפני שנים רבות ושמעה על הסיפור, התגייסה לסייע, איכות הטיפול בסרטן בישראל נחשבת בין הטובות בעולם, משפחתו של ארטיום גייסה כספי תרומות, וארטיום ואביו הגיעו לארץ כדי לנסות ולהציל את חייו של הילד. אמו ואחותו התינוקת נשארו באוקראינה.

מכריו של ארטיום בישראל התנדבו מיד לארח את בני במשפחה בביתם במהלך תקופת הטיפולים, אך למשפחה אין את היכולת הכספית לממן את הטיפולים היקרים שיצילו את חייו, ועליו לקבלם באופן מיידי, השהות והטיפול הרשלני בבית החולים באוקראינה לא הותירו זמן להתמהמה.

לסייע בהצלת חייו של ארטם הקטן ניתן לתרום בדרכים הבאות

באמצעות קרן מיוחדת שהוקמה עבורו בארגון "חברים לרפואה" בחשבון: ע"ש "חברים לרופאה עבור ארטיום דניסוביץ'" בבנק לאומי, סניף 856 אחיעזר, חשבון 30986/07. ניתן לתרום עבורו באמצעות: שליחת צ'ק ע"ש "ארטיום דניסוביץ'" לכתובת משרדי "חברים לרפואה" ת.ד. 6782 רמת-גן 52167.

באמצעות העברה / הפקדה ישירה לח-ן (נא לפקסס העתק אישור העברה/הפקדה לפקס 03-5792223 לצורך משלוח קבלה). או באמצעות כרטיס אשראי: בטלפון: 03-5777666.

בעמותת "חברים לרפואה" מציינים כי כל תרומה תתקבל בברכה ותשלח קבלה. כל התרומות מוכרות לצורכי מס לפי סעיף 46.

גידול סרטני במוח. ארטיום דניסוביץ' עם אביו

גידול סרטני במוח. ארטיום דניסוביץ' עם אביו

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל