19 בפברואר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

הספרנית המצטיינת של ישראל: דבורה קיסילוב


מנהלת הספרייה העירונית של קרית ים, דבורה קיסילוב, נבחרה על ידי משרד התרבות כספרנית המצטיינת של ישראל לשנת 2013

הספרנית של ישראל. ראש עיריית קרית ים ודבורה קיסילוב

הספרנית של ישראל. ראש עיריית קרית ים ודבורה קיסילוב

דבורה קיסילוב מנהלת הספרייה העירונית של קריית ים נבחרה כספרנית המצטיינת של ישראל לשנת 2013. קיסולוב משמשת בתפקידה זה כשבע שנים וקודם לכן ניהלה במשך 33 שנה את הספרייה של בית הספר רודמן.

מאז נכנסה לתפקיד עברה הספרייה למשכנה החדש ובתוך זמן קצר הפכה להיות אחת הספריות המובילות באזור בהיקף השירותים שהיא מעניקה ובמספר המנויים והמבקרים בה, בשנה שעברה אף נבחרה הספרייה כספריה המצטיינת של ישראל.

דבורה קיסילוב קיבלה בהתרגשות את זכייתה וסיפרה כי מה שמנחה אותה בעבודתה הוא רצונה לגרום לציבור לאהוב ספרים "הצלחתי לגרום לאנשים לאוהב ספרים בלב ובבטן ולא בראש וזו ההצלחה האמיתית", היא אמרה בהתרגשות.

מאז נכנסה לתפקידה היא מקפידה להרחיב את שירותי הספרייה ככל יכולתה היא הנהיגה אמצעי קשר מקוריים וחדשניים עם הקוראים באמצעות מסרונים ושליחים המגיעים לבתיהם של מוגבלים ומספקים להם ספרים. כמו כן היא מגיעה בעצמה לכל גני הילדים בעיר ויוזמת אירועים שונים שמטרתם עידוד הקריאה.

גם בתוך הספרייה הורחבה מאוד הפעילות וכיום ניתן להשאיל בה סרטים, בהם סרטי איכות, סרטים דוקומנטריים וסרטים מפורסמים, ספרים בעשרות שפות וכן דיסקים של מוסיקה. שירות נוסף שהוכנס באחרונה הוא שירות המחשב הנייד המאפשר לבאיי הספרייה להשאיל מחשב נייד ולעשות בו שימוש גם מחוץ לספרייה.

במשרד החינוך עוקבים כבר תקופה ארוכה אחר פעילות הספרייה של קריית ים בהערכה רבה ולאחר שהספרייה עצמה הוכתרה כספריה המצטיינת בשנה שעברה הוחלט במשרד לבחור גם במנהלת הספרייה כספרנית המצטיינת של ישראל.

ראש העיר שמואל סיסו הביע השבוע הערכה רבה לדבורה קיסילוב ואמר כי פעילות הספרייה ופיעילותה של מנהלת הספריה היא חלק בלתי נפרד מהמהפכה החינוכית שעוברת קריית ים בשנים האחרונות. "הספרייה של קריית ים הפכה להיות אייקון אזורי וארצי ודבורה היא ללא ספק האישה שהביאה אותנו לשם. ביקרתי בכמה וכמה ספריות גם בארץ וגם בעולם ואין לי ספק כי הספרייה שהקימה ומנהלת דבורה עומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר ובחירתה בידי משרד התרבות היא בחירה טבעית לחלוטין. בזכותה הפכה הספרייה שלנו למרכז ידע ומידע, מרכז תרבות, מרכז פנאי, מרכז חברתי, מקום נוח, אסתטי, מאובזר, מצוייד בציוד טכנולוגי מתקדם, מקום מזמין, מקור לחדשנות וליוזמה"

דבורה עצמה הודתה השבוע לכל מברכיה ואמרה כי אהבת ספרים מביאה לאהבת אנשים ועבודתה בספריה היא תוצאה ישירה של אהבה זו. היא גם ציינה כי הספרייה לא היתה מגיעה לכל ההישגים ללא הגיבוי והתמיכה העירוניים שלהם היא זוכה.

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל