19 בפברואר 2013

"רעש סירנות האמבולנסים הפך חיינו לסיוט"


תושבים בקרית מוצקין מתלוננים על רעש סירנות האמבולנסים שמגיעים ויוצאים מתחנת מד"א בעיר

אמבולנס מד"א (צילום ארכיון)

"רעש בלתי נסבל" (צילום ארכיון)

מזה שנים שוכנת תחנת מד"א ברחוב החשמונאים בקרית מוצקין, בסמוך להיכל התיאטרון והחי-פארק. באחרונה גוברות התלונות של תושבי העיר, המתגוררים בסמוך למקום.

"אני ותושבים רבים סובלים מהבעיה הזאת שנקראת אמבולנסים", אומר אביב רוזנברג לקריות באינטרנט, "בלתי אפשרי לחיות בצורה הזאת. לא עוברת שעה מבלי שנשמע רעש חזק של סירנות. בכל פעם שאמבולנסים יוצאים או נכנסים לתחנה הם מפעילים את הסירנות, גם שהכביש ריק והסיבה לכך לא ממש ברורה".

רוזנברג מוסיף: "אני נמצא כרגע בתקופת בגרויות והרעש הזה מטריף אותי ולא מאפשר לי להתרכז בלימודים. אני מתכוון לפתוח עצומה ולהחתים כמה שיותר אנשים, ואולי ככה נגרום למד"א להעביר את התחנה מהשכונה שלנו".

"פועלים בהתאם להוראות החוק"

ממד"א-כרמל נמסר בתגובה: "אנו מודים על פנייתו של תושב העיר. האמבולנסים וניידות טיפול הנמרץ במד"א מוזעקים מדי דקה לאירועי חירום והצלת חיים בכל השכונות והערים השונות במדינה. לאירועים הללו הם צריכים להגיע במהירות ובבטחה. המחוקק קבע כי בכל נסיעת חירום חלה על רכב החירום חובת הפעלת אורות אדומים וסירנה, ובהתאם להוראת החוק אנו פועלים. חשוב להבהיר, כי אמבולנס שנע במהירות חייב להראות ולהישמע, בייחוד בצומת וכשהראות לקויה, למען בטיחותו ובטיחות משתמשי הדרך. צוותי מד"א מונחים להפעיל שיקול דעת ואנו נמשיך לפעול למען יחסי שכנות טובים והצלת חיים במהירות ובמקצועיות".

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל