19 בפברואר 2013

"זבל, עכברים וריח חריף של שפכים בקרית ים"


נורית מזרחי, תושבת קרית ים, טוענת כי אזור ביתה מלא באשפה ועכברים והעירייה משקיעה את המינימום במקום ודואגת רק לאזור מרכז העיר. כך היא כתבה לנו:

"קריות באינטרנט שלום. הייתי רוצה שתפרסמו את התמונות הבאות שמציגות את ההזנחה הרבה ברחובות קפלן וגורדון בקרית ים (עזה הקטנה). אני משלמת כ-4,000 שקל מיסי עירייה בכל שנה ואף תבעתי את העירייה בבית משפט בבקשה לחייב את העירייה לנקות ולקבל החזר על מיסי עירייה ששילמתי אך התיק נדחה בטענה שאין בסמכות השופט לפסוק דברים שכאלה.

אנחנו חיים בריח חריף של שפכים חונקי נשימה ומידי פעם מגיעים לשאוב את זה ולפני זמן מה גם סידרו את הביוב שבסדר לעת עתה. אבל מאחוריי, מצדדי ועל המדרכות זרוקות שקיות זבל ואשפה מפוזרת בכל מקום. רק כשמזעיקים את העירייה זו טורחת לבוא ולנקות במקום.

הרחוב שלנו זוכה למינימום יחס כי העירייה משקיעה את כל כולה במרכז העיר. המקום וגם ביתי שורץ בעכברים ורק החתולה שלי מצילה אותי מזה השנה השלישית. איפה הבריאות? איפה איכות החיים? איפה מצב הרוח? איפה ירידת ערך הדירות במקום? פשוט ביזיון".

כך זה נראה

כך זה נראה ממבטה של נורית מזרחי

בעיריית קרית ים מכחישים את הדברים ומסרו בתגובה (בצירוף תמונות משלהם): "התמונות הן מלפני כחודש – הפח שבתמונה הוזז הצידה על ידי הקבלן המשפץ. ואחרי כן הוצא על ידי הטרקטור ובפיקוח אישי של עובדי העירייה. כעת המקום נקי לחלוטין והוא מנוקה מידי יום. בניגוד לטענת הגברת' העירייה דווקא השקיעה עבודה ומשאבים, ולא מעט – הוחלף קו המים הראשי, תוקן הביוב והונחה אבן משתלבת לאורך כל הרחוב בהשקעה כוללת של מאות אלפי שקלים.

ההזנחה היחידה במקום היא בחצרות הבתים הפרטיות שאינן מטופלות בידי בעליהן. העירייה לא מחכה לגברת מזרחי ומשקיעה בניקיון השכונה ובפינוי האשפה בה בכל יום ויום. וסתם לידיעה מטאטא הכבישים של העירייה מתחיל את בוקרו בכל יום ברחובות ויצמן, כצנלסון קפלן וקוממיות וזאת לאחר הוצאת האשפה מהמקום בשעה 06:00.

נמשיך להעניק לשכונה ולתושביה את השירות הטוב ביותר בלי קשר לפרסומים חסרי הבסיס. אנו קשובים לפניות תושבי השכונה כמו לכל פניות תושבי העיר במוקד, בפניות הציבור וישירות לאנשי אגף התברואה העירוני".

התמונות שצולמו על ידי העירייה

התמונות שצולמו על ידי העירייה

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל