19 בפברואר 2013

כתב אישום: זרק בקבוק תבערה על תחנת משטרה


טקלה מלקו מואשם כי ייצר בקבוק תבערה והשליך אותו לעבר חצר תחנת המשטרה, כנקמה על דוח שנתנו לו שוטרים מוקדם יותר באותו הערב

לבית המשפט המחוזי בחיפה הוגש היום (שלישי) כתב אישום נגד טקלה מלקו, בן 23, בגין ניסיון הצתה של תחנת משטרת זבולון בקרית חיים. לפי כתב האישום, מלקו ייצר בקבוק תבערה והשליך אותו לעבר תחנת המשטרה על מנת לנקום בשוטרים שנתנו לו דוח מוקדם יותר באותו הערב מכיוון שהרעיש בביתו.

האירוע התרחש לפני שבוע וחצי, לאחר שבשעת לילה מאוחרת הוזעקו שוטרים לביתו של הנאשם עקב תלונות על רעש ורשמו לו דוח. מלקו זעם על קבלת הדוח ובתגובה החליט לזרוק בקבוק תבערה לכיוון תחנת המשטרה. על פי כתב האישום, מלקו הגיע לתחנת דלק, מילא בקבוק זכוכית בנוזל הדליק והכניס לתוכו מגבון. כאשר ציוד זה ברשותו, ניגש לתחנת המשטרה הסמוכה, הצית את הבקבוק והשליך אותו על גדר התחנה. כתוצאה מכך, הבקבוק התנפץ והתלקח, וחלקו נפל בשטחה האחורי של התחנה. מיד לאחר המעשה, נמלט מלקו מהמקום.  איש לא נפגע מבקבוק התבערה, ולא נגרם נזק.

"במעשיו ניסה הנאשם לשלח אש במזיד בתחנת המשטרה זבולון, במטרה לפגוע בנכס של המדינה, להציתו ולהעלותו באש", נכתב בכתב האישום, "מדובר באדם אלים, עז מצח ומשולל כל רסן, שאינו מסוגל לשלוט בעצמו, ואין לו כל מורא מפני החוק, כאשר מעשיו מעידים על תעוזה עבריינית בדרגה הגבוהה ביותר".

הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על מעצרו עד לתום ההליכים נגדו. סעיפי האישום נגדו הם ניסיון הצתה, ייצור נשק, נשיאה, הובלת והחזקת נשק שלא כדין.

משטרת זבולון, בקבוק תבערה (עיבוד מחשב)

קיבל דוח והחליט לנקום (עיבוד מחשב)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל