21 בפברואר 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

תקציב שיא למ.ט.י גליל מערבי-קריות: 7.85 מיליון שקל


הוועד המנהל של מ.ט.י גליל מערבי-קריות, התכנס השבוע ואישר את תקציב מ.ט.י גליל מערבי לשנת 2013, המבשר על גידול בשיעור של 11.5% לעומת התקציב בשנה החולפת

פעילות בתנופה. המרכז לטיפוח יזמות עסקית – מ.ט.י גליל מערבי-קריות, רשם בשלוש השנים האחרונות, עלייה מואצת בקצב הפעילות, שבאה לידי ביטוי בפיתוח של תכניות חדשות, הקמת מרכזים וחממות לעסקים בכל הקשור לקידום אומנים, קידום תיירות כפרית וקידום מטפלים ברפואה משלימה, מתן ייעוץ עסקי מסובסד, גיוס מימון ציבורי מסובסד וקורסים והדרכות ליזמים ובעלי עסקים. כל אלה, בנוסף לפתיחת סניפים חדשים, הביאו לגידול כאמור בשיעור של 11.5% בתקציב לשנת 2013.

מ.ט.י גליל מערבי קריות, פעיל בארבעה סניפים במרחב, הוותיק שבהם מזה 19 שנה בעכו, הסניף בקריות מזה 12 שנים, במעלות מזה כשנה ובשפרעם כחצי שנה, המסייע לקידום היזמות העסקית במגזר הערבי, הגיעו להישגים מרשימים בשנת 2012.

לדברי מנכ"ל מ.ט.י גליל מערבי-קריות הנרי ביטון, "כל השירותים הניתנים על ידנו, מיועדים להגדיל את סיכויי היזמות והעסקים להצליח ולעודד יזמים להתפתח, לגדול ולהרוויח. אני גאה בצמיחה המרשימה שצוות העובדים יצר ועבד עליה קשה ובכישרון. אני מעריך כי בביצוע בפועל בשנת 2013 נעבור את יעדי התקציב ונחצה את ה-8 מיליון שקל".

הנרי ביטון, מנכל מטי גליל מערבי-קריות

הנרי ביטון, מנכל מטי גליל מערבי-קריות

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל