21 בפברואר 2013

ג'קי מ"מאסטר שף" הגיעה לאפות וקינחה בשופינג


ג'קי אזולאי (צילום חגית הורנשטיין)

ג'קי אזולאי (צילום חגית הורנשטיין)

ג'קי אזולאי, שכיכבה בגמר תוכנית הריאלטי מאסטר שף, הגיעה לפתיחת חגיגות פסטיבל האפייה בחנות הרשת "לגעת באוכל" בגרנד קניון.

חמושה בגומות חן וחיוך כובש, ניגשה ג'קי למלאכה ועשתה את מה שהיא הכי אוהבת- הכנת אוכל. לצד השף-קונדיטור סטפן לייק, הדגימה ג'קי אפיית חלות עם צימוקים וכפי שאמרה "וואי, תן צימוקים למרוקאית ותראה מה קורה לה", פיצות, לחמים מיוחדים ועוגות לעשרות לקוחות, ביניהם המעריץ המושבע אבי ציטרשפילר, הבעלים של חוות דרך התבלינים בבית לחם הגלילית שמוצריה נמכרים בחנות.

בביקורה בגרנד קניון שילבה ג'קי אהבה נוספת שלה – שופינג. חמושה בסטייליסטית אישית, עדי בורג, יצאו השתיים למסע רכישות בחנויות הקניון. ב"משביר לצרכן" זכתה לליווי צמוד של דנה וייס, מנהלת הסניף, נמדדו כמה שמלות ונרכשה אחת שחורה. בפינת הקוסמטיקה זכתה ג'קי לטיפול פנים ואיפור מנציגת לנקום ובזכות שביעות רצונה מהתוצאה, רכשה את כולם.

השתיים המשיכו לחנות "הוניגמן" וההתלבטות היתה לבחור בין שמלת ג'ינס, ג'קט שחור וקרדיגן כתום מקולקציית אביב החדשה. בעצת הסטייליסטית, נבחרו הפריטים ולפי גודל השקית, כנראה שנרכשו כולם.

להשלמת ההופעה התייצבו השתיים בחנות החדשה לתכשיטים ואביזרי אופנה "מייה אינספריישן", שם נבחרו כובע ("הדתיות ימותו על הכובע הזה"), שרשרת ועגילים תואמים. ג'קי היתה מאושרת שמצאה את זוג העגילים הזה, בגלל שהדגם אזל מכל חנויות הרשת.

מיותר לציין את ההתרגשות שג'קי יצרה סביבה, אך בניגוד לרבים אחרים, את המניירות של הסלב היא לא סיגלה לעצמה. ג'קי לא קיפחה אף בקשה לצילום משותף, ענתה לשאלות בעדינות וסבלנות אין קץ והצדיקה את תואר ה"מאמי" הלאומית שלנו.

חמושה בשקיות שגרמו להעלאת מפלס מצב הרוח, חזרה ג'קי לעמדת השפים בחנות לגעת באוכל, אך בגלל השעה המאוחרת והעובדה שהיא לא אכלה כל היום, החליטה ג'קי שבמקום לאפות עוד חלה, כדאי להתרכז במזון אמיתי. בשניות היא ארגנה סיר עם מים לפסטה, אספה תבלינים טריים המצויים בשפע בחנות ("אני לא מודדת כמויות, ככה לפי הרגש"), פתחה חבילות ניוקי בשלושה צבעים והתקינה מנת שף לעיניהם המשתאות של הצופים, אשר זכו לא רק לראות אותה בפעולה, אלא גם לטעום מתבשיליה. ג'קי עודדה את כל הנוכחים לטעום וזכתה לשבחים מכולם. טוב, מה הסבירות שאתה מגיע לקניון ופיינליסטית של מאסטר שף מבשלת רק בשבילך?

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל