4 במרץ 2013

פניקס תיקונים > מזגנים בחיפה > מזגנים בקריות > מכונות כביסה בחיפה > מכונות כביסה > מקררים בקריות > מקררים בחיפה

מאבטח יצא למסע קטל: רצח שלושה והתאבד


מסע רצח, מרץ 2013

גם ותיקי החוקרים במשטרה לא זוכרים אירועים מורכבים כפי שהעלה מסע הרצח בקריות. על פי החשד, דב תגר, גרוש בן 46, מאבטח במקצועו שמחזיק ברשיון נשק, ירה ביוסף דב (סוסו), ספר בן ה-52 מקרית ים, במעלית בבניין משרדים, ומוקדם יותר רצח גם את חברתו  חתואלה קוזניצוב ואת בנה בן ה-17, אלכס קוזניצוב, בדירת מגוריהם בקרית שמואל לפני שהתאבד בקרית אתא. חוקרי היחידה המרכזית של מחוז חוף ממשיכים לחקור את הנסיבות שגרמו למאבטח לצאת אל מסע ההרג.

כזכור, בשעות הצהריים נמצאה גופתו של אדם בן 52, במעלית באזור התעשייה בקרית חיים. לאחר שלוש שעות, בהן התחקו בלשי היחידה המרכזית אחר החשוד ברצח – שזהותו היתה ידועה להם, הם הגיעו אליו אך כאשר התקרבו השוטרים אל המכונית במטרה לעצור אותו – הוא ירה בעצמו. צוות מד"א קבע את מותו.

שעה קצרה לאחר מכן, נמצאו בדירתו של החשוד ברצח שתי גופות נוספות, של בת זוגו של המאבטח ובנה בן ה-17. בזירה נמצאו סימני אלימות קשים וההערכה היא כי מדובר ברצח משולש על רקע רומנטי.

"בן זוגה היה קנאי ובתקופה האחרונה היה נראה כי חתואלה חששה שמשהו רע עלול לקרות", סיפר אחד השכנים לקריות באינטרנט.

החשוד ברצח דב תגר והנרצחת חתואלה קוזניצוב

החשוד ברצח דב תגר והנרצחת חתואלה קוזניצוב

הספר שנרצח, יוסף דב סוסו

הספר שנרצח, יוסף דב סוסו

המספרה של יוסף דב (סוסו) בקרית ים

המספרה של יוסף דב (סוסו) בקרית ים

זירת הרצח בקרית חיים

זירת הרצח בקרית חיים

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל