7 בפברואר 2012

הלם בקריות: יוסי סרור הודח מבית האח הגדול


הלם בקריות: יוסי סרור הודח מבית האח הגדול

סרור יוצא מהבית (צילום מתוך ערוץ 2)

אחרי חודש ושבוע ימים בתוך בית האח הגדול: יוסי סרור ("יוספה"), בן 56 מקרית אתא, הוא המודח הרביעי מתוכנית הריאלטי הכי נצפית בישראל, והדייר השביעי שעוזב את הוילה בנווה אילן.

מעצב השיער הקרייתי לא הצליח לגבור על סער, שרי, קותי, תמיר, יאנה ויעל  – וקיבל את מספר ההצבעות הנמוך ביותר מהצופים המסורים.

הקריות ירדו מהמפה: הקרייתים הודחו זה אחר זה

העונה הנוכחית של האח הגדול עוררה עניין רב בקרב תושבי הקריות בכלל ובקרב אנשי הברנז'ה בפרט, עקב השתתפותם של סרור (תושב קרית אתא) וקים רטוש, משפטן בן 31 מקרית חיים, שהודח בשבוע שעבר וישר יצא לחגוג במועדוני האזור. לאחר שהשניים הודחו – תמה לה בעצם "הנציגות הקרייתית" בבית האח הגדול 4.

המודח של השבוע שעבר. קים רטוש מקרית חיים

הלם ברשת: "הכל מכור, צריכים לחקור את זה"

גולשים ברשת ותושבים רבים בקריות הביעו הלם מהדחתו של סרור, שנחשב לדמות בולטת מאוד בתוך בית האח הגדול וכמעט כולם סברו כי יגיע לחמישיית הגמר. גם מנחה התוכנית ארז טל ציין במהלך "ראיון ההדחה" עם סרור כי הוא סבר שהוא יגיע לגמר.

גולשים רבים הביעו את אכזבתם גם בעמוד הפייסבוק הרשמי של האח הגדול. הגולשת ליבי כתבה: "הפקה… הפקה…!!! מה יוסי הפריע לכם? בטח סער ויעל יותר טובים!!! ויעל משחקת אותה בוכה ושבורה!!! יאלללללללה י'צבועה!!!!".

הגולש גלעד כתב: "בצער רב וביגון קודר אנו מודיעים על פטירתו של האח הגדול 2012 הפקה מטומטת!!!!".

והגולשת נועה הצהירה כי לא תראה יותר את התוכנית: "זהוווווווו לא רואה יותררר האח הגדווווווול מזההההה איך חשבתם בכלל על להוציא אותוו ? אתםם שופיייייייים !?"

צריכים לחקור? לביא

מפיק המסיבות מקרית אתא, אסי (הג'וקר) לביא, שעקב צמוד צמוד אחר המתרחש בתוכנית והיה תומך נלהב של סרור אמר לקריות באינטרנט: "לא להאמין, יוסי הכניס הרבה צבע לעונה הזו, עכשיו האח הגדול ישודר בשחור לבן, לא ייתכן שסער זכה ליותר אהדה מיוסי, צריכים לחקור את זה".

גם מפיקת האופנה, זאזא כהן, הופתעה מההדחה ורשמה בעמוד הפייסבוק שלה: "רק אני מריחה ריק מסריח בטעם קומבינה בהפקת באח הגדול???".

חלק מהצופים שמחו על ההדחה, הגולש יועד כתב בעמוד הפייסבוק של האח הגדול: "טוב שיוסי עף מהבית, הכל אצלו צביעות ולקק. כל הזמן מחפש את המצלמות", וחלקם הגיעו למסקנות – שדרן רדיו חיפה יובל קאופמן פרסם בפייסבוק: "כמה שההדחה של יוסי מפתיעה היא מראה שהצופים מאסו בגימיקים… אולי העם לא כזה טיפש כמו שהפקת האח הגדול חושבת שהוא…".

הגולשים זועמים – צילום מסך מתוך עמוד הפייסבוק של האח הגדול  >>

מודעת תמיכה בסרור, שפורסמה בעמוד הפייסבוק של קריות באינטרנט >>

תושבי קרית אתא ממתינים לשובו: שלט שנתלה במקום מגוריו של סרור >>

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל