9 בינואר 2012

תכירו את "דיאנא בעיר" – אחות תאומה ל-"דיאנא" המפורסמת מנצרת


תכירו את "דיאנא בעיר" – אחות תאומה ל-"דיאנא" המפורסמת מנצרת

סניף ראשון של מסעדת "דיאנא בעיר" נפתח בקניון CINEMALL, אחות תאומה למסעדה המפורסמת מנצרת.

השף צחי בוקששתר, שף ובעלי רשת ה- BLACK יחד עם המסעדן איציק אדרי חברו לדוחול ספאדי, שף מסעדת "דיאנא" המפורסמת מנצרת יחד יצרו מותג חדש הנגזר מהמסעדה המיתולוגית הנקרא : "דיאנא בעיר". הקונספט של הרשת החדשה הוא להביא את המנות המפורסמות והמובחרות ממסעדת "דיאנא" בנצרת לרחבי הארץ. הראשונה הושקה בקניון ה- Cinemall בלב המפרץ.

"דיאנא בעיר" מציגה מטבח ערבי אמיתי, מהמאכלים שהפכו את דיאנה המקורית למקום עלייה לרגל לאוהבי אוכל וגם בישול ביתי ממיטב המאכלים של נצרת. הסניף בקניון הסינמול קטן יחסית ומהודק, בעיצוב עדכני ויכולת למענה מהיר לאלה שלא יכולים להתרווח זמן ארוך. ישנה אפשרות לישיבה בשולחנות, אכילה בשולחנות עמידה (בארים) ו- Take away. המסעדה מתאימה נהדר למשפחות שאוהבות לאכול, קהל צעיר ומעודכן ואוהבי אוכל אותנטי ואיכותי .

התפריט לא גדול, ויש בו המנות הבולטות ממטבחו של השף דוחול. מהמחומוס האגדי שלו בווריאציות שונות, למשל עם בשר קצוץ – דרך שיפודי הטלה על מקל קינמון, תבשיל צוואר טלה ממולא או מחמר אנטריקוט עד לשווארמת הטלה הנפלאה של משפחת ספאדי וכלה בקינוחים נהדרים. הכל זריז, נגיש ואיכותי.

לדברי צחי בוקששתר: "המטבח הערבי האמיתי, המדויק והנפלא כל כך, מסעיר אותי שנים. ואין מקום בו אני אוהב לאכול יותר מאשר בדיאנה המקורית. להביא את העונג הזה קרוב לבית בכמה איזורים – הרבה אנשים יודו לנו על היוזמה"….

את הסניף הצפוני של "דיאנא בעיר" בקניון ה- Cinemall, מובילים שלומי פורמן ויואב כהן, הזכיינים של מסעדת ה- BLACK בקניון ה- Cinemall.

בצילום: דוחול ובוקששר (יונתן דנינו)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל