30 במרץ 2013

ערב מיוחד לקידום יזמות יתקיים בטכניון


לרגל השקת הספר "להתחיל בקטן ולהצליח בגדול" פרי עטם של יואל סולם ורפי אדרי, יתקיים בטכניון ערב יזמות למען קידומם של עסקים קטנים בצפון * האירוע יערך בחסות פורטל "קריות באינטרנט"

כנס, עסקים, אילוסטרציה

ערב מיוחד ליזמים (אילוסטרציה)

בשנים האחרונות פועלים יואל סולם ורפי אדרי למען קידומים של עסקים קטנים ויזמים בפריפריה, הן באמצעות הקמת "המרכז הישראלי למצויינות עסקית" עמותה ללא כוונות רווח והן באמצעות חברת "אושן אוף ביזנס" אשר מפתחת כלים לקידום עסקים ברשת האינטרנט.

"בפעילות שביצענו נתקלנו בלא מעט יזמים חסרי אמונה ולכן החלטנו לפני למעלה משנה לכתוב ספר תחת השם "להתחיל בקטן ולהצליח בגדול", ספר על יזמות אשר יביא בפני הקורא את סיפוריהם של תשעה יזמים מובילים, כל אחד מתחום פעילות שונה", מספרים יואל סולם ורפי אדרי לקריות באינטרנט. בין המרואיינים בספר ניתן למצוא את דב מורן (ממציא הדיסק און קי), חלי ממן (מלכת קבוצות ההרזיה), גלית לוי (מעצבת אופנה ואשת עסקים), רמי לוי (האיש ששינה את ענף הקמעונאות), פרופ' רפי ביאר (אחד מהיזמים הרפואיים המובילים במדינה), השף חיים כהן (מאסטרשף), סבתא ג'מילה (מותג סבונים רפואיים שכבש את העולם), רונן נמני (הבעלים של קבוצת קפה קפה) ושושי ואיציק אורן (הבעלים של רשת "שילב" וחברת הצעצועים הבינלאומית Tinylove).

הספר מסקר את דרכם של היזמים להצלחה ומנסה בסופו להביא קווים כלליים להצלחתו של יזם, הוא יוצא לאור בחודש אפריל הקרוב בהוצאת סטימצקי.

יואל (יאיא) סולם

מחבר הספר. יואל (יאיא) סולם

לרגל השקת הספר החליטו יואל סולם ורפי אדרי לקיים ערב מיוחד עבור בעלי עסקים ויזמים. בערב ישאו דברים אישים מובילים בנוגע לחשיבות פעילותם של עסקים קטנים הן לכלכלה המקומית והן לכלכלה הארצית. אחד משיאי הערב יהיה הרצאה מרתקת של ארז שלו, מנכ"ל Balance, בנושא "חשיבה חיובית" וכיצד באמצעות שימוש בחשיבה כזו ניתן לשנות את החיים האישיים וכן לקדם את העסק לגבהים חדשים. עוד ישאו דברים: שמואל גנץ מנכ"ל עיריית חיפה, עו"ד אוריאל לין נשיא לשכת המסחר ת"א והמרכז, מעצבת השמלות ואשת העסקים גלית לוי, רועי שווץ מנכ"ל החברה לנדל"ן ונוספים.

בסיום הערב יוגרלו בין בעלי העסקים שישתתפו באירוע מספר חבילות שנועדו לסייע לקידום העסק, הפרסים הם: מקום ראשון – ליווי עסקי וטכנולוגי לתקופה של שלושה חודשים על ידי חברת Yayacon וחברת Ocean of business; מקום שני – סדנת מיומנויות מכירה מתקדמות על ידי חברת Balance; מקום שלישי – פגישת ייעוץ בתחום האינטרנט והקמת דף פייסבוק עסקי על ידי חברת More seo. הערב יתקיים ביום חמישי (11.4.2013), בטכניון בחיפה.

ההשתתפות בערב כרוכה ברכישת כרטיס והרשמה (קליק לפרטים). עלות ההשתתפות בערב היא סמלית ועומדת על 60 ₪, כל משתתף יזכה לקבל עותק של הספר החדש "להתחיל בקטן ולהצליח בגדול" וכן עותק של הספר "מרעיון מוצלח לעסק מצליח – המדריך להקמת עסק חדש" (עלות שני הספרים הינה 148 ₪).

ערב מיוחד לקידום יזמות. מתוך ההזמנה לאירוע

ערב מיוחד לקידום יזמות. מתוך ההזמנה לאירוע

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל