4 באפריל 2013

קרית ביאליק: רפי ורטהיים וצביקה ברקאי ירוצו ברשימה משותפת


פרסום ראשון // האיחוד החדש: ראש עיריית קרית ביאליק לשעבר רפי ורטהיים יהיה מספר שתיים ברשימתו של ד"ר צביקה ברקאי בבחירות הקרובות

חבר מועצת העיר קרית ביאליק ד"ר צביקה ברקאי (אל"מ במיל') וראש העיר לשעבר, ד"ר רפי ורטהיים, הודיעו כי החליטו לשלב כוחות ולרוץ ברשימה משותפת לבחירות בעיר שיערכו באוקטובר השנה.

"אנחנו מאמינים שמגיעה לתושבים הנהגה טובה יותר, יעילה יותר והגונה הרבה יותר", מסרו השניים לקריות באינטרנט, "אנחנו בטוחים ביכולתנו להחליף את השלטון הקיים וקוראים לתושבי העיר להצטרף אלינו בתמיכתם".

לטענת ורטהיים וברקאי בכוונתם לשפר מהותית את איכות חיי התושבים בקרית ביאליק בדגש על הורדת נטל הארנונה הכבד והמיסים הנלווים ש"גבייתם עלתה, בקדנציה האחרונה בשיעור שיא של כ- 50%".

"נפעל לשיפור אמיתי באיכות ובתקצוב של מערכת החינוך, שממוקמת רק במקום ה-68 ע"פ הדרוג הארצי", הוסיפו השניים, "כך למשל, יתוגברו פרויקטים לשיפור הישגי התלמידים, כמו אומ"ץ, שהוכנסו לעיר בעבר, על ידי ד"ר ורטהיים". עוד מסרו השניים כי הם יפעלו לפיתוח מעשי של אזור התעשייה וליצירת מקומות עבודה לתושבים ובצעו תיקון מהותי של התשתיות המוזנחות בעיר "הגורמות לסבל רב לתושבים בעיקר בתקופות גשמים ושרב ותעשה הקפדה על שוויוניות מלאה בטיפול בתושבים ללא קשר לזיקות כאלו ואחרות".

"המערכת העירונית תחזור להיות משרתת של כל הציבור ותמסור מידע אמין ומקיף לתושבים. נפעל לייעול המערכת העירונית ומניעת כפילויות בין חברת המתנ"סים, תאגיד המים והמערכת העירונית שהביאו להגדלה של כמות המנהלים והיועצים ועליה בעשרות אחוזים של מקבלי שכר מהקופה הציבורית. הרשימה המשותפת תכלול נציגים של כלל התושבים ופרטי ההסכם המפורט שיחתם בינינו ימסרו לציבור בצורה גלויה ועניינית", סיכמו ורטהיים וברקאי בהודעתם.

צביקה ברקאי, רפי ורטהיים (צילום ארכיון)

רשימה משותפת. ברקאי וורטהיים (צילום ארכיון)

שתף בפייסבוקשתף לחברים בפייסבוק    עורכי דין משפחה  גילה מדינה| בית דפוס | סוכות בחיפה | פשיטת רגל | עיסוי בקריות נטור | חדרים בקריות VIP רומס| חדקונית הדקל